Takip edin :
  • Facebook
  • Twitter
  • Google
  • RSS
reklam

PanGu

reklam

iPhone ve iPad`a Jailbreak Yapma Programı

Editör: Eklenme Tarihi: 3 yıl önce , Güncelleme: 3 yıl önce

Apple tarafından kullanıcılara sunulan iPhone ve iPad'ın belirli izinlerini genişletmek isteyen kullanıcılar için hazırlanmıştır. iOS işletim sistemi belirli durumlara izin sağlıyor. Bunun dışında izinleri ise kullanıcı güvenliğini düşünerek vermiyor. Ancak hem iPhone ve iPad'dan vazgeçemiyor aynıı zamanda izinleri genişletmek yani daha fazla uygulama indirmek istiyorsanız cihazınıza jailbreak uygulamasını yapmanız gerekiyor. PanGu programı da cihazınıza jailbreak yapmanız için hazırlanmıştır. 

Cihazınıza jailbreak uygularken kullanabileceğiniz yardımcı bir araç görevinde olan PanGu sahip olduğu dil desteği Çince ancak sizin sadece butonlarla işiniz olduğu için dil desteğinin olmaması pek mühim değil. 

PanGu ile jailbreak nasıl yapılır, güvenilir mi?
Şunu özellikle belirtmek istiyorum ki Apple jailbreak uygulaması görmüş cihazları garanti kapsamı dışına alıyor. Apple teknik destek vermemektedir. Bu nedenle yapacağınız jailbreak uygulamasıyla cihazınızda yaptığınız olumsuz değişikliklerden tamamiyle siz sorumlusunuz. Şimdi jailbreak uygulamasına gelelim. Bunu yapmak için özel bir bilgiye ihtiyaç yok ancak yeteri kadar da bilgi sahibi olmanız gerekiyor. Aksi taktirde cihazınızı kullanılamaz hale yani çöp bir hale getirebilirsiniz. Her ne kadar PanGu programının jailbreak aracını kullanacak olsanız önemli noktalardaki ayarları doğru bir şekilde sizin yapmanız gerekmektedir. 

Jailbreak yapmak için cihazınızı bilgisayara bağlamanız gerekiyor. iTunes üzerinden yaptığınız eşleştirmeden sonra Pangu'ya ayarları girmeniz gerekiyor. Cihazınızla ilgili tüm ayarları yapılandırdıktan sonra PanGu programını çalıştırıp jailbreak işlemini başlatabilirsiniz.

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
SON SÜRÜM
1.0
BOYUT
10.45 MB
DİLLER
İngilizce
İNDİRİLME
1,574
İŞLETİM SİSTEMİ
Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8 / Windows 10
Ekran Görüntüleri
TARTIŞMALAR

Başka Yorum Yazabilmek İçin 60 Saniye Bekleyin.