Takip edin :
  • Facebook
  • Twitter
  • Google
  • RSS
reklam

Parkour Simulator 3D

reklam

Windows 10 için Parkur Koşu Oyunu

Editör: Eklenme Tarihi: 2 yıl önce , Güncelleme: 2 yıl önce

Dünyanın en iyi parkur koşucularının yer aldığı bir oyunda olmaya ne dersiniz? 

Windows işletim sistemli bilgisayarlarınızda oynamanız için hazırlanmış Parkour Simulator 3D oyununda sizleri keyifli bir oyun deneyimi bekliyor. En iyi parkur koşu oyunlarından biri olup 3 boyutlu grafiklere sahiptir.

Görsel zenginliğinin yanısıra oynanış açısından oldukça başarılı olan Parkour Simulator 3D oyununu hem masaüstü hemde mobil cihazlarınızda oynayabiliyorsunuz. Tüm bununla birlikte oyunu cihazlarınız arasında senkronize etmenize imkan sağlamaktadır. 

Çizgi roman sayfalarını anımsatan karelerle karşımıza çıkan Parkour Simulator 3D oyununda en iyi parkur koşucularının olması oyunu heyecanlı kılıyor. Oyunda karşınıza çıkan engeller zorlaştırılmış. Bu nedenle işimiz de bir hayli zor. Bir anlık dalgınlığımız geride kalmamıza sebep olabilir. Turbo moduna geçerek en iyisi olmamız gerekiyor.

Engelleri aşmak için yapmamız gereken tek şey doğru zamanlama yapmamız gerekiyor. Zıplamamız yada kaymamızı gerektiğinde hareketi biraz geç yaparsanız engeli atlamayabiliyor ve bu nedenle puan kaybedebiliyorsunuz. Üst üste hata yaptığınız zaman yarışa veda ediyorsunuz.

Bu nedenle çok dikkatli olmanız gerekiyor. Eğer sizde iyi bir koşu oyunu oynamak istiyorsanız Parkour Simulator 3D'yi Windows bilgisayarlarınızda ve tabletlerinizde denemelisiniz. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
BOYUT
1.4 KB
DİLLER
İngilizce
İNDİRİLME
1,338
İŞLETİM SİSTEMİ
Windows 8 / Windows 10
Ekran Görüntüleri
TARTIŞMALAR

Başka Yorum Yazabilmek İçin 60 Saniye Bekleyin.