FIFA 18

FIFA 18 indir

Son Güncelleme: 6 yıl önce

Gelişmiş Popüler Futbol Oyunu

Dünyanın en iyi oyunu olan FIFA 18 ile keyifli anlara hazır mısınız?

Dünyanın en iyi oyunu olan FIFA 18 en iyi oyuncuları bünyesinde bulundurmaya devam ediyor. Windows bilgisayarlarınızda oynayabileceğiniz FIFA 18 oyununda keyifli anlar yaşayabilirsiniz. Gelişmiş seçenekleriyle birlikte hikaye modu yaratma yeteneklerine de erişen EA Sports tarafından hazırlanmış olan FIFA 18 oyunu futbol deneyimini en iyi şekilde sunuyor. 

Bir önceki yani FIFA 17 ile radikal bir karar alan EA Sports oyun motorunu Battlefield serisinin de geliştirildiği Frostbite'a taşımıştı. Bununla birlikte gelişkin seçenekleriyle birlikte hikaye modu yaratma yetenekleri de dikkat çektmişti. Özellikle Alex Hunter isimli bir futbolcunun Premier League'e yükselmesini anlatan bir hikayeye sahip olan The Journey oyununda daha önce hiç bir futbol oyununda görmediğimiz şekilde RPG oyunu gibi seçimler yapmak mümkün olmuştu. 

FIFA 18 oyununda efsane oyuncuların son derece iyi yansıtıldığını görüyoruz. Cristiano Ronaldo ile özel olarak çalışılan FIFA 18'de birçok iyi oyuncunun neredeyse birebir oyuna yansıtıldığını görmemiz mümkün. Ayrıca The Journey'in devamını da yine FIFA 18 ile birlikte oynamanız mümkün. Grafiksel açıdan geliştirmiş olduğu fiziksel dinamikler açısından da iyileşme yaşayan FIFA 18 yine en iyisi olmayı başarıyor. Kaliteli grafiklere sahip olan oyun etkileyici bir atmosfer sunuyor. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Deneme Sürümü
KATEGORİ
Spor
DİLLER
Türkçe / İngilizce
İŞLETİM SİSTEMİ
Windows Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8 / Windows 10
İNDİRİLME
12,352
BEĞENDİNİZ Mİ?
Toplam Oy Sayısı: 4 Ortalama Puan: 3.8
5
2
4
1
3
0
2
0
1
1
TARTIŞMALAR
Henüz yorum eklenmemiş ilk ekleyen olmak istemez misin?