Takip edin :
  • Facebook
  • Twitter
  • Google
  • RSS
reklam

Photo Brush

reklam

Editör: Eklenme Tarihi: 6 yıl önce

Photo Brush, resimlerinizi düzenleyebileceğiniz gelişmiş özelliklere sahip bir resim düzenleme programıdır.

Programdan birbirinden gelişmiş bir çok düzenleme aracı bulunmaktadır, bunlardan bazılarını saymak gerekirse başlıca araçlar şunlardır; resimler üzerinde artistik değişikler yapabilme, resimlere efekt verme, rötüş yapma, tarayıcı ve daha bir çok özellik bulunmaktadır. Programı normalde de kullanıyorsanız zaten yapmanız gerekenler çok basittir sizin için.

Resimlerinizi düzenlerken birbirinden farklı ve zengin bulacağınız araçlar ile diğer programları aramanıza gerek kalmayacak bu yazılım ile hemen hepsini yapabilirsiniz. Bir çok seçenekle resimlerinizi düzenlemek, efekt vermek istiyorsanız aradığınız programın Photo Brush olması kaçınılmazdır. 

Ayrıca programda çok az resim düzenleme programı tarafından desteklenen, EXIF olarak adlandırılan bir özellikte mevcut bu özelliğin tam olarak ne işe yaradığınız biraz açıklamak gerekirse EXIF bir resmin ne zaman çekildiğini, tarih, saat ve resim özellikleri gibi bilgileri toplayan bir özelliktir. Bu araç sayesinde resimlerinizi hagi tarihte çektiğinizi ve resimleriniz hakkında bilgi sahibi de olabilirsiniz.

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Deneme Sürümü
SON SÜRÜM
5.30
BOYUT
12.98 MB
DİLLER
İngilizce
İNDİRİLME
1,594
İŞLETİM SİSTEMİ
Windows XP / Windows Vista / Windows 7
Ekran Görüntüleri
TARTIŞMALAR

Başka Yorum Yazabilmek İçin 60 Saniye Bekleyin.