Takip edin :
  • Facebook
  • Twitter
  • Google
  • RSS
reklam

Reflector

reklam

Editör: Eklenme Tarihi: 6 yıl önce

Windows işletim sistemli bilgisayarınızda kullanabileceğiniz Reflector programı ile iOS cihazınızın ekran görüntüsü gerçek zamanlı olarak bilgisayarınızda görüntüleyebiliyorsunuz. Reflector programını Windows bilgisayarınızda kullanarak AirPlay özelliği ile İOS işletim sistemli cihazınızın ekranını görüntüleyebilirsiniz. 

Hiçbir ekstra çaba gerektirmeyen program kabloya gerek duymamaktadır. Kablolar olmadan bilgisayara bağlanmanın en güzel yanıdır. Apple markalı olan cihazlarınızda kullanabilirsiniz. Bu programdan faydalanmak için cihazınızda yerleşik olarak bulunan AirPlay özelliğinden faydalanabilirsiniz. iPhone, iPad ve iPod Touch cihazlarınız da uyumlu olarak çalışma göstermektedir.

iOS işletim sistemli cihazınızın ekran görüntüsünü gerçek zamanlı bilgisayarınız üzerinde kolay bir şekilde görüntüleyebilirsiniz. AirParrot herhangi bir MAC veya Windows bilgisayara yansıtma için AirPlay ekranı eklemektedir. 

Televizyon ve bilgisayarlarınız üzerinde iOS markalı cihazınızın ekranını görüntüleyebildiğiniz gibi oyunlarınızı büyük ekranda oynamanın keyfini çıkarabilirsiniz.

 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
SON SÜRÜM
1.3.4
BOYUT
10.72 MB
DİLLER
İngilizce
İNDİRİLME
2,287
İŞLETİM SİSTEMİ
Windows 8
Ekran Görüntüleri
TARTIŞMALAR

Başka Yorum Yazabilmek İçin 60 Saniye Bekleyin.