Takip edin :
  • Facebook
  • Twitter
  • Google
  • RSS
reklam

Registry Reviver

reklam

Sistem Onarma ve Optimize Etme Programı

Editör: Eklenme Tarihi: 4 yıl önce

Registry Reviver programı sayesinde Windows kayıt defteri üzerinde bulunan hataları bulup kolay bir şekilde onarabilirsiniz. Windows bilgisayarınızı sorunsuz bir şekilde kullanabilmeniz için hazırlanmış içerisinde çeşitli özelliklerin yer aldığı kapsamlı bir sistem programı olup hataları düzeltip optimize etmenize imkan sağlamaktadır. Sistem performansınızı arttırmanıza imkan sağlayan başarılı bir arayüze sahip olan Registry Reviver programı sekmeli bir ekranla karşımıza çıkıyor. Bu sayede istediğiniz herşeye kolay bir şekilde ulaşabiliyorsunuz.

Türkçe dil desteği sayesinde ihtiyacınız olan araçları daha iyi bir şekilde kullanabiliyorsunuz. Dilediğiniz her türlü sistem işlemini otomatik olarak gerçekleştirebilen Registry Reviver programı derin tarama modunu kullanmanıza imkan sağlamaktadır. Bu sayede sisteminizde ayrıntılı bir inceleme yapabilirsiniz.

Tüm bu işlemleri yaparken bilgisayarınızı yormayan bir yapıya sahip olan Registry Reviver programı sistem tarama, onarma ve optimize etme işlemlerini hızlı bir şekilde gerçekleştirdiğinden dolayı Windows bilgisayarınızda denemenizi öneriyorum. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
SON SÜRÜM
4.4.2.10
BOYUT
5.16 MB
DİLLER
Türkçe / İngilizce
İNDİRİLME
954
İŞLETİM SİSTEMİ
Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8 / Windows 10
Ekran Görüntüleri
TARTIŞMALAR

Başka Yorum Yazabilmek İçin 60 Saniye Bekleyin.