Takip edin :
  • Facebook
  • Twitter
  • Google
  • RSS
reklam

Snagit

reklam

Ekran Görüntüsü Yakalama Ve Düzenleme Programı

Editör: Eklenme Tarihi: 7 yıl önce

Son zamanların en çok indirilen programlarından biri olan Snagit programı oldukça kaliteli.. Profesyonel bir program diyebiliriz. Çünkü o rakipleri olan diğer programlardan çok daha özellikli. Gelişmiş özellikler içeren program ile sadece ekran görüntüsü yakalamazsınız.

Aynı zamanda yakalamış olduğunu görüntüleri düzenleyebilir dilerseniz bu ekran görüntülerini birleştirebilirsiniz. Tüm özellikleri tek bir programda görüyoruz. Çok işlevli oldukça küçük boyutta olan Snagit programını denemenizi öneririz. 

 
Programın en güzel özelliği ise yakalamış olduğunuz görüntüleri hızlı bir şekilde paylaşamanıza olanak sağlamasıdır. Dilediğiniz görüntüleri favori uygulamarınız üzerinden hızlı bir şekilde paylaşabilirsiniz. 
 
Snagit programının son zamanlardan en popüler araç olduğunu sizlere söyledik. Son 1 ayda milyonlara ulaşan kullanıcı sayısıyla kalitesini birdaha göstermiştir.  İçerisinde bulunan belirleyici işaretler ile dikkat çekmesini  istediğiniz yerleri daha etkili bir hale getirebilmenize olanak sağlamakta.

Sade ve kullanışlı bir arayüze sahip olan Snagit’in kullanımı da çok kolay. Uygulama ile sadece birkaç adımda istediğiniz görüntüleri elde edebilirsiniz. Eğer sizde bu özelliklerde olan Snagit programını kullanmak istiyorsanız sitemizden güvenli bir şekilde indirebilirsiniz.
 
EDİTÖR PUANI
LİSANS
Deneme Sürümü
SON SÜRÜM
11.1.0
BOYUT
64.17 MB
DİLLER
İngilizce
İNDİRİLME
1,353
GELİŞTİRİCİ
Techsmith
İŞLETİM SİSTEMİ
Windows Me / Windows NT / Windows 2000 / Windows 2003 / Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8 /
Ekran Görüntüleri
TARTIŞMALAR

Başka Yorum Yazabilmek İçin 60 Saniye Bekleyin.