Takip edin :
  • Facebook
  • Twitter
  • Google
  • RSS
reklam

Spartan

reklam

Pano Yönetim ve Düzenleme Programı

Editör: Eklenme Tarihi: 3 yıl önce , Güncelleme: 3 yıl önce

Windows bilgisayarınızdaki işleri kolaylaştırmanıza imkan sağlayan Spartan programı ile bağlantıları kolay bir şekilde kopyalabilir, mevcut pano alanlarını düzenleyebilir ve istediğiniz gibi içerikleri vurgulayabilirsiniz. 

Bilgisayarınızın performansını zorlamayan kullanışlı bir pano yönetim programı olup Spartan kapsamlı özelliklere sahiptir. Sık sık veriler ile ilgilenen kullanıcıları memnun edecek olan programın gelişmiş özelliklere sahip olması onu bir adım öne taşıyor. 

Panoya kopyaladğınız verileri filtreleyebilirsiniz. Benzer programların aksine, Spartan çok çeşitli metin düzenleme seçenekleri sunuyor. Böylece, yazı tipi, boyut ve renk verilerini, e-posta gibi verileri kendi istediğiniz gibi yapabilirsiniz. Uygulama, tecrübesiz kullanıcıların bile çalışabildikleri kolay sezgisel bir arayüz ile birlikte geliyor.

Genel olarak Spartan programı kesme, kopyalama, yapıştırma, silme ve yeniden adlandırma gibi temel görevleri gerçekleştirmenize izin veren çoklu pano yöneticisi gibi kapsamlı özellikler bulunduran  kullanıcı dostu bir arayüzle geldiği için Windows bilgisayarınızda denemenizi öneriyorum.. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
SON SÜRÜM
16.10
BOYUT
7.1 MB
DİLLER
İngilizce
İNDİRİLME
1,288
İŞLETİM SİSTEMİ
Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8 / Windows 10
Ekran Görüntüleri
TARTIŞMALAR

Başka Yorum Yazabilmek İçin 60 Saniye Bekleyin.