Spartan

Spartan indir

Son Güncelleme: 6 yıl önce

Pano Yönetim ve Düzenleme Programı

Windows bilgisayarınızdaki işleri kolaylaştırmanıza imkan sağlayan Spartan programı ile bağlantıları kolay bir şekilde kopyalabilir, mevcut pano alanlarını düzenleyebilir ve istediğiniz gibi içerikleri vurgulayabilirsiniz. 

Bilgisayarınızın performansını zorlamayan kullanışlı bir pano yönetim programı olup Spartan kapsamlı özelliklere sahiptir. Sık sık veriler ile ilgilenen kullanıcıları memnun edecek olan programın gelişmiş özelliklere sahip olması onu bir adım öne taşıyor. 

Panoya kopyaladğınız verileri filtreleyebilirsiniz. Benzer programların aksine, Spartan çok çeşitli metin düzenleme seçenekleri sunuyor. Böylece, yazı tipi, boyut ve renk verilerini, e-posta gibi verileri kendi istediğiniz gibi yapabilirsiniz. Uygulama, tecrübesiz kullanıcıların bile çalışabildikleri kolay sezgisel bir arayüz ile birlikte geliyor.

Genel olarak Spartan programı kesme, kopyalama, yapıştırma, silme ve yeniden adlandırma gibi temel görevleri gerçekleştirmenize izin veren çoklu pano yöneticisi gibi kapsamlı özellikler bulunduran  kullanıcı dostu bir arayüzle geldiği için Windows bilgisayarınızda denemenizi öneriyorum.. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
KATEGORİ
Kabuk & Masaüstü Yönetimi
VERSIYON
16.10
DİLLER
İngilizce
İŞLETİM SİSTEMİ
Windows Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8 / Windows 10
İNDİRİLME
2,483
HEMEN İNDİR (7.1 MB )
BEĞENDİNİZ Mİ?
Toplam Oy Sayısı: 0
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
TARTIŞMALAR
Henüz yorum eklenmemiş ilk ekleyen olmak istemez misin?