Takip edin :
  • Facebook
  • Twitter
  • Google
  • RSS
reklam

Stellar Phoenix Windows Data Recovery

reklam

Silinen Dosyaları Kurtarma Programı

Editör: Eklenme Tarihi: 2 yıl önce , Güncelleme: 2 yıl önce

Silinen dosyalarınızı kurtarmaya ne dersiniz?

Windows işletim sistemli bilgisayarınızda kullanabilmeniz için hazırlanmış Stellar Phoenix Windows Data Recovery programı ile silinen dosyalarınızı geri getirebilirsiniz. Yanlışlık sonucu silinen dosyaları geri kurtarabilirsiniz.

Bununla birlikte son derece iyi bir dosya kurtarıcısı olup ücretsiz gibi görünse de ne yazık ki deneme sürümü olarak hazırlanmış bir program olarak karşımıza çıkıyor. 1 GB'a kadar dosya kurtarmanıza imkan sağlayan Stellar Phoenix Windows Data Recovery programı fotoğraflar gibi küçük boyutlu dosyaları kurtarmak için etkileyici bir çalışma sunacaktır. 

Farklı kurtarma seçeneklerinin yer aldığı Stellar Phoenix Windows Data Recovery programı ile sabit disk bölümlerinizi arayıp hızla geri getirebiliyorsunuz. İçerisinde kullanışlı araçların yer aldığı Stellar Phoenix Windows Data Recovery programıyla ayrıca disk imajı oluşturabilir ve disk klonlayabilirsiniz. Bu özellikler ile sabit diskinizin mevcut halini kopyalayabilir ve bununla birlikte işletim sisteminiz arızalandığında bilgisayarınızı hızla eski haline geri getirebilirsiniz. 

Silinmiş dosyaları listeleyebilen program klasörlerden silinmiş dosyaları taramanıza ve formatlanmış bölümlerden dosya kurtarmak için derin tarama işlemini yapabilirsiniz. Eğer sizde dosyaları kurtarmak için etkili bir programa gerek duyuyorsanız Stellar Phoenix Windows Data Recover'ı denemelisiniz. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Deneme Sürümü
BOYUT
5 MB
DİLLER
İngilizce
İNDİRİLME
1,059
İŞLETİM SİSTEMİ
Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8 / Windows 10
Ekran Görüntüleri
TARTIŞMALAR

Başka Yorum Yazabilmek İçin 60 Saniye Bekleyin.