Takip edin :
  • Facebook
  • Twitter
  • Google
  • RSS
reklam

System Mechanic

reklam

Sistem Bakım ve Hızlandırma Programı

Editör: Eklenme Tarihi: 3 yıl önce

System Mechanic programı sayesinde bilgisayarınızı hızlandırabilirsiniz. Windows kullanıcıları için hazırlanmış olan System Mechanic programıyla bilgisayarınızı her zaman en iyi performansa kavuşturabilirsiniz. Sade ve kullanışlı bir arayüze sahip olan System Mechanic programı ile sisteminizde gerekli olan temizliği ve ayarlamaları yapabilirsiniz. 

İşinde uzman olan başarılı bir yapıda olan System Mechanic programı bilgisayar kullanımında oluşan problemleri ortadan kaldırmanıza yardımcı olacaktır. 
Sistemde oluşan hataları kaldırmanıza imkan sağlayan program sayesinde aynı zamanda bilgisayarınızın açılış süresini de kısa tutabilirsiniz. Kayıt girdilerinde oluşan çöp dosyaları temizleyip disk birleştirme gibi yararlı özellikleri olan program hızlı bir şekilde çalışma göstermesine rağmen sisteminizi yormayacaktır. 

Kolay kullanımı ile her düzeyde bilgisayar kullanıcısının rahatlıkla kullanabileceği System Mechanic programı gerçek zamanlı raporlama özellikleriyle gelişmiş servislerin başında geldiği için gönül rahatlığıyla denemenizi öneriyorum. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Deneme Sürümü
SON SÜRÜM
15.0.0
BOYUT
572.18 KB
DİLLER
İngilizce
İNDİRİLME
931
İŞLETİM SİSTEMİ
Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8 / Windows 10
Ekran Görüntüleri
TARTIŞMALAR

Başka Yorum Yazabilmek İçin 60 Saniye Bekleyin.