Takip edin :
  • Facebook
  • Twitter
  • Google
  • RSS
reklam

Undelete Plus

reklam

Silinen Dosyaları Geri Getirme Programı

Editör: Eklenme Tarihi: 4 yıl önce

Undelete Plus programını bilgisayarınız üzerinde kullanarak kazara silinmiş olan dosyaları geri getirebilirsiniz. Yanlışlık sonucu silinmiş olan dosyaları geri getirmeniz için etkili bir yol olup DOS penceresinde silmiş olduğunuz hatta ağ üzerindeki bir diskten sildiğiniz dosyaları hatta ve hatta shift delete ile kesin olarak sildiğinizi sandığınız dosyaları bile geri getirebilirsiniz. 

Windows dosya sistemlerini destekleyebilen Undelete Plus programı floppy sürücülerinizi bile taramaktadır. Güvenli Dijital kartlardan  bile geri dönüşüm yapmanıza imkan sağlayan program SmartMedia, Compact Flash kartlardan da geri dönüşüm yapabilirsiniz. 

Sabit diskiniz üzerinde silmiş olduğunuz dosyaları siz aksini belirtmediniz süre boyunca çöp kutusunda toplanmaktadır. Çöp kutusuna atmış olduğunuz dosyaları silmek tek bir tıklama ile silebiliyorsunuz. Windows kurtarma işlemini yaptığınız zaman geri getirmeniz mümkün olmuyor. Undelete Plus programı çöp kutusundan silmiş olduğunuz dosyaları bile geri getirebiliyor. Acil bir şekilde dosyalarınızı geri getirmek istiyorsanız mutlaka geri dönüştürme programlarını seçmeniz gerekiyor. Undelete Plus programına son eklenen yeni özellikler sayesinde çoklu dil seçenekleri ve yeni arayüzünden faydalanabilirsiniz. Undelete Plus programını kullanmak için sitemizden indirebilirsiniz. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
SON SÜRÜM
3.0.5.506
BOYUT
2.2 MB
DİLLER
Türkçe
İNDİRİLME
923
İŞLETİM SİSTEMİ
Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8
Ekran Görüntüleri
TARTIŞMALAR

Başka Yorum Yazabilmek İçin 60 Saniye Bekleyin.