4. Sınıf Fen ve Teknoloji

4. Sınıf Fen ve Teknoloji

Eklenme Tarihi: 7 yıl önce

Fen ve Teknoloji Dersi Konu Anlatımlı Program

İlköğretim 4. sınıf öğrencilerini baz alarak hazırlanmış olan program bütün yılın ders programını içermektedir. Fen ve teknoloji dersindeki başarınızı arttırmanıza imkan sağlayan program konu anlatımları, testler, kütüphane, laboratubar, bilgi, etkinlikler, kavram haritası ve internet bağlantısından oluştmaktadır. 

Konu anlatımlarını öğrencilere daha eğlenceli hale getirmek amacıyla konulara ait animasyonlar ve çeşitli sorular içermektedir. İçerisinde bulunan bilgi, içerik, ses, yazı ve animasyonlarla zenginleşen program genel kültürünüzü de geliştirmenize yardımcı olacaktır. Çalışmalarınızdan emin olduktan sonra testler bölümünden konu ile ilgili testleri olarak kendinizi sınayabilirsiniz. 

Öğrencilerin işini kolaylaştırabilmek amacıyla hazırlanmış olan program bağlantılardan yola çıkarak kavram ilişkilerini sorgularken bile kavramları zihninizde kolaylıka yerleştireceğinden şüpheniz olmasın.. 

Eğer sizde 4. Sınıf Fen ve Teknoloji dersinde zorluk çekiyor yada bu dersten sıkılıyorsanız bu program ile konu anlatımlarını eğlenceli hale getirerek çalışabilirsiniz. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
KATEGORİ
Ders Araçları
DİLLER
Türkçe
İŞLETİM SİSTEMİ
Windows Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8
İNDİRİLME
2,160
GELİŞTİRİCİ
Bilden Bilgisayar
HEMEN İNDİR (302.77 MB )
BEĞENDİNİZ Mİ?
Toplam Oy Sayısı: 0
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
TARTIŞMALAR
Henüz yorum eklenmemiş ilk ekleyen olmak istemez misin?