Takip edin :
  • Facebook
  • Twitter
  • Google
  • RSS


reklam

4. Sınıf Fen ve Teknoloji


Fen ve Teknoloji Dersi Konu Anlatımlı Program

Editör: Eklenme Tarihi: 6 yıl önce

İlköğretim 4. sınıf öğrencilerini baz alarak hazırlanmış olan program bütün yılın ders programını içermektedir. Fen ve teknoloji dersindeki başarınızı arttırmanıza imkan sağlayan program konu anlatımları, testler, kütüphane, laboratubar, bilgi, etkinlikler, kavram haritası ve internet bağlantısından oluştmaktadır. 

Konu anlatımlarını öğrencilere daha eğlenceli hale getirmek amacıyla konulara ait animasyonlar ve çeşitli sorular içermektedir. İçerisinde bulunan bilgi, içerik, ses, yazı ve animasyonlarla zenginleşen program genel kültürünüzü de geliştirmenize yardımcı olacaktır. Çalışmalarınızdan emin olduktan sonra testler bölümünden konu ile ilgili testleri olarak kendinizi sınayabilirsiniz. 

Öğrencilerin işini kolaylaştırabilmek amacıyla hazırlanmış olan program bağlantılardan yola çıkarak kavram ilişkilerini sorgularken bile kavramları zihninizde kolaylıka yerleştireceğinden şüpheniz olmasın.. 

Eğer sizde 4. Sınıf Fen ve Teknoloji dersinde zorluk çekiyor yada bu dersten sıkılıyorsanız bu program ile konu anlatımlarını eğlenceli hale getirerek çalışabilirsiniz. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
BOYUT
302.77 MB
DİLLER
Türkçe
İNDİRİLME
1,885
GELİŞTİRİCİ
Bilden Bilgisayar
İŞLETİM SİSTEMİ
Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8
Ekran Görüntüleri
Henüz ekran görüntüsü eklenmemiş..
TARTIŞMALAR

Başka Yorum Yazabilmek İçin 60 Saniye Bekleyin.