Nasreddin Hoca İle Okuma Yazma Öğreniyorum İlkokuma Eğitimi

Nasreddin Hoca İle Okuma Yazma Öğreniyorum İlkokuma Eğitimi

Eklenme Tarihi: 7 yıl önce

Okuma Yazma Eğitim Seti Programı

Okuma yazma öğrenmek isteyenler için harika bir yazılım..  Nasreddin Hoca İle Okuma Yazma Öğreniyorum İlkokuma Eğitimi sayesinde okuma yazmayı eğlenceli bir şekilde öğrenebilirsiniz. 

MEB tarafından 2006 ve 2007 yılları için eğitim öğretim dönemi içinde sonuçlandırılan Bilişim Teknolojisi Destekli Eğitimde Yaratıcı Öğrekler projesinde Türkiye 3.sü olan program kendi dalında ise ülkemizde 1. olmayı başarmıştır.. 

Okuma yazma öğrenmek artık daha kolay. Okuma yazmayı öğretebilmek amacıyla içerisinde animasyonlar, müzikler, bilgisayar oyunları gibi çeşitli aktiviteler bulunduran Nasreddin Hoca İle Okuma Yazma Öğreniyorum İlkokuma Eğitimi programı yazma ve okuma sürecini başarıyla tamamlamanıza imkan sağlamaktadır. 

Program içerisinde bulunan set sayesinde film tadındaki animasyonlarla keyifli vakit geçirebilirsiniz. Okuma yazma öğrenirken önemli unsurlardan biri olan okuma yazma öğretimi kavratılan seslerin birleştirilmesi yeni heceler, kelimeler, cümleler ve metinlerin oluşturulması ile gerçekleştirilmektedir. Cümleler üzerinde hakimiyet kurmanıza imkan sağlayan Nasreddin Hoca İle Okuma Yazma Öğreniyorum İlkokuma Eğitimi programının içerisinde cd içeriği yer alıyor. 

Eğlenceli bir şekilde çocuklar okuma yazma öğrenebilecek, öğrendiklerini pekiştirebilecek ve öğrendiklerini sınama şansına sahip olabilecek. Eğer sizde bu seviyede bir eğitim programına ihtiyaç duyuyorsanız sitemizden Nasreddin Hoca İle Okuma Yazma Öğreniyorum İlkokuma Eğitimi programını güvenli bir şekilde indirerek kullanmaya başlayabilirsiniz. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Deneme Sürümü
KATEGORİ
Ders Araçları
DİLLER
Türkçe
İŞLETİM SİSTEMİ
Windows Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8
İNDİRİLME
2,587
HEMEN İNDİR (58.21 MB )
BEĞENDİNİZ Mİ?
Toplam Oy Sayısı: 1 Ortalama Puan: 1
5
0
4
0
3
0
2
0
1
1
TARTIŞMALAR
Henüz yorum eklenmemiş ilk ekleyen olmak istemez misin?