Active GIF Creator

Active GIF Creator

Eklenme Tarihi: 6 yıl önce

GIF Animasyon Oluşturma Programı

Active GIF Creator programı sayesinde kolay bir şekilde GIF animasyon oluşturabilirsiniz. Windows bilgisayarınızda kullanabileceğiniz Active GIF Creator programı tamamen ücretsiz olarak sunulmaktadır. 

GIF oluşturmanıza imkan sağlayan Active GIF Creator programı ilk adımda arayüz bakımından karışık görünüyor. Ancak programı kullanmaya başladıkça işlemlerin ne kadar kolay olduğunu anlayacaksınız. GIF işini zahmetli gören kullanıcıları haksız duruma getireceğine inandığım Active GIF Creator programıyla eğlenceli animasyonlar oluşturabilirsiniz. 

Dijital imzaların yanısıra reklam görselleri ve eğlenceli birçok paylaşım yapabilirsiniz. JPG, BMP, PNG, PCX, PSD, ICO, TGA ve WMF gibi yaygın kullanılan resim dosyası formatını destekleyen program farklı resim dosyalarını birleştirip GIF animasyonları haline dönüştürmenize imkan sağlamaktadır. 

İşlevsellik açısından ihtiyacı karşılayabilen Active GIF Creator GIF progamıyla animasyonlarınızın saydamlıklarını da ayarlayabiliyorsunuz. Görsellerin arasındaki geçiş süresini de belirlemenize izin veren Active GIF Creator GIF programını sitemizden güvenli bir şekilde indirip denemeye başlayabilirsiniz. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Deneme Sürümü
KATEGORİ
Resim Editörleri
VERSIYON
3.8
DİLLER
İngilizce
İŞLETİM SİSTEMİ
Windows Windows Vista / Windows 7 / Windows 8 / Windows 10
İNDİRİLME
1,493
HEMEN İNDİR (16.66 MB )
BEĞENDİNİZ Mİ?
Toplam Oy Sayısı: 0
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
TARTIŞMALAR
Henüz yorum eklenmemiş ilk ekleyen olmak istemez misin?