Takip edin :
  • Facebook
  • Twitter
  • Google
  • RSS


reklam

Active GIF Creator
GIF Animasyon Oluşturma Programı

Editör: Eklenme Tarihi: 5 yıl önce

Active GIF Creator programı sayesinde kolay bir şekilde GIF animasyon oluşturabilirsiniz. Windows bilgisayarınızda kullanabileceğiniz Active GIF Creator programı tamamen ücretsiz olarak sunulmaktadır. 

GIF oluşturmanıza imkan sağlayan Active GIF Creator programı ilk adımda arayüz bakımından karışık görünüyor. Ancak programı kullanmaya başladıkça işlemlerin ne kadar kolay olduğunu anlayacaksınız. GIF işini zahmetli gören kullanıcıları haksız duruma getireceğine inandığım Active GIF Creator programıyla eğlenceli animasyonlar oluşturabilirsiniz. 

Dijital imzaların yanısıra reklam görselleri ve eğlenceli birçok paylaşım yapabilirsiniz. JPG, BMP, PNG, PCX, PSD, ICO, TGA ve WMF gibi yaygın kullanılan resim dosyası formatını destekleyen program farklı resim dosyalarını birleştirip GIF animasyonları haline dönüştürmenize imkan sağlamaktadır. 

İşlevsellik açısından ihtiyacı karşılayabilen Active GIF Creator GIF progamıyla animasyonlarınızın saydamlıklarını da ayarlayabiliyorsunuz. Görsellerin arasındaki geçiş süresini de belirlemenize izin veren Active GIF Creator GIF programını sitemizden güvenli bir şekilde indirip denemeye başlayabilirsiniz. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Deneme Sürümü
SON SÜRÜM
3.8
BOYUT
16.66 MB
DİLLER
İngilizce
İNDİRİLME
1,264
İŞLETİM SİSTEMİ
Windows Vista / Windows 7 / Windows 8 / Windows 10
Ekran Görüntüleri
TARTIŞMALAR

Başka Yorum Yazabilmek İçin 60 Saniye Bekleyin.