Adobe After Effects

Adobe After Effects

Eklenme Tarihi: 8 yıl önce

Videoya Efekt Ekleme Programı

Televizyon, reklam ve sinema alanında en çok kullanılan programlardan birisi olan Adobe After Effects programını sizlere tanıtacağız. Peki neden çok kullanılan programlardan birisi olmuştur..? Sizlere bu konu hakkında detaylı bilgi vereceğiz. 

Daha önce kameranızla çektiğiniz görüntülerin renk tonlamalarını yapma, üzerine yazı ekleme, etkili değişiklikler yapabilirsiniz. Bilgisayarınıza atmış olduğunuz fotoğrafları resimleri düzenleyebilirsiniz.

Hareketli imaj dosyaları için Adobe After Effects programını seçin! Oldukça güçlü ve hoş bir tasarıma sahiptir. Özel efektler ekleyerek videonuzun kalitesini arttırabilir ve daha güzel görünmesini sağlayabilirsiniz.

Adobe şirketinin ürettiği kaliteli yazılımlarından yalnızca birtanesidir. Videolarınızı eğip bükme gibi araçlar içermektedir.

Genelde sinema sektöründe olan kişilerin tercih ettiği yazılımlardan biridir. Kurgu ve montaj kullanımında kullanabildiğiniz gibi aynı zamanda haraketli grafik oluşturma yönü ile de ön planda olan programlardan biridir. 2 boyutlu haraketli grafikler gerçekleştirmeniz için harikadır. Video dosyalarınız üzerinde otomatik olarak çerçeveler ekleyebilirsiniz.

Eğer sizde bu yazılımı kullanmak istiyorsanız sitemizden deneme sürümünü güvenli bir şekilde indirebilirsiniz.

Program Hakkında Daha İyi Bilgi Sahibi Olmak İçin İzlemenizi Öneririm.

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Deneme Sürümü
KATEGORİ
Resim Editörleri
VERSIYON
Professional C6 11.0.1
DİLLER
İngilizce
İŞLETİM SİSTEMİ
Windows Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8
İNDİRİLME
10,279
GELİŞTİRİCİ
Adobe
BEĞENDİNİZ Mİ?
Toplam Oy Sayısı: 0
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
TARTIŞMALAR
Henüz yorum eklenmemiş ilk ekleyen olmak istemez misin?