Takip edin :
  • Facebook
  • Twitter
  • Google
  • RSS
reklam

Adobe Photoshop CC

reklam

Profesyonel Adobe Photoshop Fotoğraf Ve Video Düzenleme Programı

Editör: Eklenme Tarihi: 7 yıl önce

Adobe Photoshop CC programı fotoğraflarınızı profesyonel bir şekilde düzenlemenize yarayacak kalitesini benimsemiş kaliteli bir programdır. Dünya üzerinde popülerliğini koruyan programda yerini alan yeni bir güncelleme paketidir. Hem amatör hemde profesyonel olan kullanıcıların seveceğine inandığım geniş özelliklere sahip bir yazılımdır.

 
Adobe Photoshop CC programı ile çekmiş olduğunuz fotoğraflarda bulunan objetif bozukluklarını, kararmaları, resim üzerinde oluşan sorunları otomatik bir şekilde düzenleyebilirsiniz. Ayrıca program resimleriniz üzerinde renk yönetimini sağlamanıza olanak tanımaktadır. 
 
İçerisinde bulunan mercury grafik motoru sayesinde kullanıcıların görüntülerini ve videolarınız hızlı bir şekilde düzenleyebilirsiniz. 
 
Kullanışlı ve kaliteli olan Adobe Photoshop CC programını profesyonel anlamda resimlerinizi düzenlemek için kullanabilirsiniz. Eğer fotoğraflarınız üzerinde değişiklik uygulamak istiyorsanız Adobe Photoshop CC programını denemelisiniz. Program içerisinde Türkçe dil desteği bulunmasından dolayı Türk kullanıcıları daha rahat bir şekilde Adobe Photoshop CC programını kullanabilir.
EDİTÖR PUANI
LİSANS
Deneme Sürümü
SON SÜRÜM
14.0
BOYUT
3.69 MB
DİLLER
Türkçe / İngilizce / İspanyolca / Almanca / Fransızca / Japonca / Portekizce / İtalyanca
İNDİRİLME
2,450
GELİŞTİRİCİ
Adobe Systems Incorporated
İŞLETİM SİSTEMİ
Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8
Ekran Görüntüleri
TARTIŞMALAR

Başka Yorum Yazabilmek İçin 60 Saniye Bekleyin.