Takip edin :
  • Facebook
  • Twitter
  • Google
  • RSS


reklam

ADRC Data Recovery Tools
Tamamen Ücretsiz Veri Dosya Kurtarma Programı

Editör: Eklenme Tarihi: 5 yıl önce

ADRC Data Recovery Tools programı sayesinde tamamen ücretsiz olarak silinen verilerinizi kurtarabilirsiniz. Windows işletim sistemli bilgisayarınızda kullanabileceğiniz ADRC Data Recovery Tools programı dosya kurtarma ve sistem imajı alabilirsiniz. Ücretsiz olarak sunulan ADRC Data Recovery Tools programı sabit disklerinizde silinen dosyaları kurtarmanıza yardımcı olmaktadır. 

Basit ve kullanışlı bir arayüze sahip olan ADRC Data Recoery Tools programı sabit sürücünüzün durumu her ne olursa olsun verilerinizi sağlam bir şekilde kurtarabilirsiniz. İçerisinde çeşitli seçenekler bulunduran ADRC Data Recovery Tools programı tamamen ücretsiz olarak sunulmaktadır. Yükleme esnasında ve sonrasında karşımıza çıkan reklamlar bu programda bulunmuyor. 

FAT ve NTFS dosya sistemlerini destekleyen ADRC Data Recovery Tools programı ile neredeyse tüm sürücülerden veri kurtarabiliyorsunuz. İşini son derece temiz bir şekilde gerçekleştiren ADRC Data Recovery Tools programını Windows bilgisayarınızda denemenizi öneriyorum. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
SON SÜRÜM
1.0
BOYUT
44.56 KB
DİLLER
İngilizce
İNDİRİLME
1,279
İŞLETİM SİSTEMİ
Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8
Ekran Görüntüleri
TARTIŞMALAR

Başka Yorum Yazabilmek İçin 60 Saniye Bekleyin.