ADRC Data Recovery Tools

ADRC Data Recovery Tools

Eklenme Tarihi: 6 yıl önce

Tamamen Ücretsiz Veri Dosya Kurtarma Programı

ADRC Data Recovery Tools programı sayesinde tamamen ücretsiz olarak silinen verilerinizi kurtarabilirsiniz. Windows işletim sistemli bilgisayarınızda kullanabileceğiniz ADRC Data Recovery Tools programı dosya kurtarma ve sistem imajı alabilirsiniz. Ücretsiz olarak sunulan ADRC Data Recovery Tools programı sabit disklerinizde silinen dosyaları kurtarmanıza yardımcı olmaktadır. 

Basit ve kullanışlı bir arayüze sahip olan ADRC Data Recoery Tools programı sabit sürücünüzün durumu her ne olursa olsun verilerinizi sağlam bir şekilde kurtarabilirsiniz. İçerisinde çeşitli seçenekler bulunduran ADRC Data Recovery Tools programı tamamen ücretsiz olarak sunulmaktadır. Yükleme esnasında ve sonrasında karşımıza çıkan reklamlar bu programda bulunmuyor. 

FAT ve NTFS dosya sistemlerini destekleyen ADRC Data Recovery Tools programı ile neredeyse tüm sürücülerden veri kurtarabiliyorsunuz. İşini son derece temiz bir şekilde gerçekleştiren ADRC Data Recovery Tools programını Windows bilgisayarınızda denemenizi öneriyorum. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
KATEGORİ
Çeşitli
VERSIYON
1.0
DİLLER
İngilizce
İŞLETİM SİSTEMİ
Windows Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8
İNDİRİLME
1,449
HEMEN İNDİR (44.56 KB )
BEĞENDİNİZ Mİ?
Toplam Oy Sayısı: 0
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
TARTIŞMALAR
Henüz yorum eklenmemiş ilk ekleyen olmak istemez misin?