Takip edin :
  • Facebook
  • Twitter
  • Google
  • RSS


reklam

Advanced Driver Updater
Sürücü Güncelleme Programı

Editör: Eklenme Tarihi: 6 yıl önce

Windows işletim sistemli bilgisayarınızda kullanabileceğiniz Advanced Driver Updater programı sayesinde bilgisayarınızdaki sürücülerin güncelliğini kontrol ederek güncelleme işlemini gerçekleştirebilirsiniz. 

Ücretsiz olarak sunulan Advanced Driver Updater programı sürücü versiyonu taramalarını gerçekleştirerek güncelleme işini gerçekleştirebiliyorsunuz. Ancak güncelleme işini gerçekleştirmek için Advanced Driver Updater programının tam sürümüne geçmeniz gerekiyor. Yine de Advanced Driver Updater programıyla hangi donanım sürücülerinin eski sürümlerde kaldığını öğrenebiliyorsunuz. Bu özelliğiyle bile tercih edip yeterli bilgiye ulaşabilirsiniz. 

Programı kullanmaya başladığınız andan itibaren bilgisayarınızda bulunan tüm donanımlar ilk olarak taramadan geçiliyor. Donanımlara ait sürücüler, üreticiler tarafından sağlanan en son bilglerle karşılaştırılıyor. Bu karşılaştırma neticesinde bilgisayarınızda eski ve artık kullanışlılığı kalmayan sürücüler bulunuyorsa size bir uyarı geliyor. 

Bilinmeyen sürücüleri bulmanız, en son sürücüleri görüntülemeniz ve donanım çalışmalarını engellemek için kullanabileceğiniz Advanced Driver Updater programını indirip kullanmanızı öneriyorum. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Deneme Sürümü
SON SÜRÜM
2.7
BOYUT
274
DİLLER
İngilizce
İNDİRİLME
1,551
İŞLETİM SİSTEMİ
Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8
Ekran Görüntüleri
TARTIŞMALAR

Başka Yorum Yazabilmek İçin 60 Saniye Bekleyin.