Advanced Driver Updater

Advanced Driver Updater

Eklenme Tarihi: 6 yıl önce

Sürücü Güncelleme Programı

Windows işletim sistemli bilgisayarınızda kullanabileceğiniz Advanced Driver Updater programı sayesinde bilgisayarınızdaki sürücülerin güncelliğini kontrol ederek güncelleme işlemini gerçekleştirebilirsiniz. 

Ücretsiz olarak sunulan Advanced Driver Updater programı sürücü versiyonu taramalarını gerçekleştirerek güncelleme işini gerçekleştirebiliyorsunuz. Ancak güncelleme işini gerçekleştirmek için Advanced Driver Updater programının tam sürümüne geçmeniz gerekiyor. Yine de Advanced Driver Updater programıyla hangi donanım sürücülerinin eski sürümlerde kaldığını öğrenebiliyorsunuz. Bu özelliğiyle bile tercih edip yeterli bilgiye ulaşabilirsiniz. 

Programı kullanmaya başladığınız andan itibaren bilgisayarınızda bulunan tüm donanımlar ilk olarak taramadan geçiliyor. Donanımlara ait sürücüler, üreticiler tarafından sağlanan en son bilglerle karşılaştırılıyor. Bu karşılaştırma neticesinde bilgisayarınızda eski ve artık kullanışlılığı kalmayan sürücüler bulunuyorsa size bir uyarı geliyor. 

Bilinmeyen sürücüleri bulmanız, en son sürücüleri görüntülemeniz ve donanım çalışmalarını engellemek için kullanabileceğiniz Advanced Driver Updater programını indirip kullanmanızı öneriyorum. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Deneme Sürümü
KATEGORİ
Sistem Araçları
VERSIYON
2.7
DİLLER
İngilizce
İŞLETİM SİSTEMİ
Windows Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8
İNDİRİLME
1,587
BEĞENDİNİZ Mİ?
Toplam Oy Sayısı: 0
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
TARTIŞMALAR
Henüz yorum eklenmemiş ilk ekleyen olmak istemez misin?