Takip edin :
  • Facebook
  • Twitter
  • Google
  • RSS
reklam

AeroFS

reklam

Güvenli Dosya Paylaşım Programı

Editör: Eklenme Tarihi: 7 yıl önce

AeroFS programı sayesinde kişisel bilgisayarınız üzerinde yer alan verilerinizi daha güvenli bir şekilde paylaşabilir, paylaşmak istediğiniz kişinin bilgisayarıyla senkronize edebilirsiniz. 

 
Oldukça kullanışlı ve kaliteli bir dosya paylaşım programı olarak bilinen AeroFS ile dosyalarınızın kontrolü tamamen sizin elinizde. 
 
Dilerseniz paylaşmış olduğunuz dosyaların bir kısmını atabilir ve bu sayede karşınızdaki kişinin dosyalarınıza erişmesini kısıtlayabilirsiniz. 
 
Tüm bu özellikleri ücretsiz olarak sunmasından dolayı hassas verilerinizin güvenliği için izlenebilecek en iyi yol diyebilirim. 
 
Aynı zamanda herhangi bir farklı servis yada farklı bir bulut sunucu ile kullanmayacağınız için paylaşacağınız dosya boyutu yada sahip olduğunuz sabit disk alanıyla ilgili herhangi bir sıkıntınız olmayacağından emin olabilirsiniz. 
 
Bütün işlemleriniz için kendi sabit diskinizi kullanabilirsiniz. Sunucu sizin bilgisayarınız olacağını düşünürsek dosya paylaşımı artık eskisinden çok daha kolay. 
 
Kendi bilgisayarınızı bir dosya paylaşım servisi olarak kullanmak istiyorsanız AeroFS programı çok hoşunuza gidecek kaliteli bir hizmettir. 
 
ÖNEMLİ: AeroFS programını kullanabilmek adına bir kullanıcı hesabı oluşturmanız gerekiyor. 
EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
SON SÜRÜM
0.4.212
BOYUT
420
DİLLER
Türkçe / İngilizce
İNDİRİLME
1,432
İŞLETİM SİSTEMİ
Windows Me / Windows NT / Windows 2000 / Windows 2003 / Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8 /
Ekran Görüntüleri
TARTIŞMALAR

Başka Yorum Yazabilmek İçin 60 Saniye Bekleyin.