File Transfer

File Transfer

Son Güncelleme: 5 yıl önce

Güvenli Hızlı Dosya ve Klasör Paylaşma Programı

Windows işletim sistemli bilgisayarınızda kullanabilmeniz için hazırlanmış File Transfer programı sayesinde dosyalarınızı hızlı bir şekilde aktarabilirsiniz. İki bilgisayar arasında mümkün olabildiğince en hızlı şekilde doğrudan dosya transferi yapmanız konusunda sizlere yardımcı olmaktadır. 

Sade ve kullanışlı bir arayüze sahip olan içerisinde p2p teknolojisini bulundurmaktadır. Hızlı ve güvenli bir şekilde dosya ve klasör transferi yapmanıza imkan sağlar. İki bilgisayar arasında veri dosyalarını göndermenize ve almanıza olanak sağlayan güvenilir bir yardımcı programdır. 

IP adresinden yahut port ile bağlantı kurabilirsiniz. Gelişmiş bilgisayar deneyimi olmayan kullanıcılar tarafından bile rahatlıkla kullanılabilir. Dosya ve klasör aktarımıyla ilgili ayrıntılı bilgileri transfer sürecini görüntülemenize olanak sağlamaktadır. 

Ayrıca bir ağ trafiği izleme indirme ve yükleme görevlerinin hızını da kontrol etmenize yardımcı olmaktadır. Güvenli bir şekilde bilgisayarlar arasında dosya transferi sağlayan doğrudan P2P bağlantısını kullanan File Transfer programı gönderme işlemlerinize yardımcı olcaktır. 

Programın bir diğer yararlı özelliği ise diğer bağlı kullanıcılara metin mesajı göndermenize olanak sağlıyor olmasıdır. Bu sayede dosya ve klasör gönderdiğiniz diğer bilgisayarın kullanıcısıyla iletişim halinde olabilirsiniz. 

Sonulç olarak verimli bir şekilde dosya transferini sağlamak bilgisayar arasında dosya alışverişini en kolaya indirmek için File Transfer programını kullanabilirsiniz. 

File Transfer programı dosya ve klasör alışveriş işlemini en kolaya indirmeniz için hazırlanmış başarılı bir hizmettir.

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
KATEGORİ
Dosya Paylaşımı
VERSIYON
1.2
DİLLER
İngilizce
İŞLETİM SİSTEMİ
Windows Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8 / Windows 10
İNDİRİLME
4,826
GELİŞTİRİCİ
cDc
HEMEN İNDİR (196.41 KB )
BEĞENDİNİZ Mİ?
Toplam Oy Sayısı: 0
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
TARTIŞMALAR
Henüz yorum eklenmemiş ilk ekleyen olmak istemez misin?
ARTILARI
  • Kullanımı basit
  • Güvenilir teknoloji
  • Ücretsiz
EKSİLERİ
  • Tasarımı daha iyi olabilirdi