Takip edin :
  • Facebook
  • Twitter
  • Google
  • RSS
reklam

File Transfer

reklam

Güvenli Hızlı Dosya ve Klasör Paylaşma Programı

Editör: Eklenme Tarihi: 4 yıl önce , Güncelleme: 4 yıl önce

Windows işletim sistemli bilgisayarınızda kullanabilmeniz için hazırlanmış File Transfer programı sayesinde dosyalarınızı hızlı bir şekilde aktarabilirsiniz. İki bilgisayar arasında mümkün olabildiğince en hızlı şekilde doğrudan dosya transferi yapmanız konusunda sizlere yardımcı olmaktadır. 

Sade ve kullanışlı bir arayüze sahip olan içerisinde p2p teknolojisini bulundurmaktadır. Hızlı ve güvenli bir şekilde dosya ve klasör transferi yapmanıza imkan sağlar. İki bilgisayar arasında veri dosyalarını göndermenize ve almanıza olanak sağlayan güvenilir bir yardımcı programdır. 

IP adresinden yahut port ile bağlantı kurabilirsiniz. Gelişmiş bilgisayar deneyimi olmayan kullanıcılar tarafından bile rahatlıkla kullanılabilir. Dosya ve klasör aktarımıyla ilgili ayrıntılı bilgileri transfer sürecini görüntülemenize olanak sağlamaktadır. 

Ayrıca bir ağ trafiği izleme indirme ve yükleme görevlerinin hızını da kontrol etmenize yardımcı olmaktadır. Güvenli bir şekilde bilgisayarlar arasında dosya transferi sağlayan doğrudan P2P bağlantısını kullanan File Transfer programı gönderme işlemlerinize yardımcı olcaktır. 

Programın bir diğer yararlı özelliği ise diğer bağlı kullanıcılara metin mesajı göndermenize olanak sağlıyor olmasıdır. Bu sayede dosya ve klasör gönderdiğiniz diğer bilgisayarın kullanıcısıyla iletişim halinde olabilirsiniz. 

Sonulç olarak verimli bir şekilde dosya transferini sağlamak bilgisayar arasında dosya alışverişini en kolaya indirmek için File Transfer programını kullanabilirsiniz. 

File Transfer programı dosya ve klasör alışveriş işlemini en kolaya indirmeniz için hazırlanmış başarılı bir hizmettir.

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
SON SÜRÜM
1.2
BOYUT
196.41 KB
DİLLER
İngilizce
İNDİRİLME
3,807
GELİŞTİRİCİ
cDc
İŞLETİM SİSTEMİ
Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8 / Windows 10
Ekran Görüntüleri
TARTIŞMALAR

Başka Yorum Yazabilmek İçin 60 Saniye Bekleyin.
ARTILARI
  • Kullanımı basit
  • Güvenilir teknoloji
  • Ücretsiz
EKSİLERİ
  • Tasarımı daha iyi olabilirdi