Takip edin :
  • Facebook
  • Twitter
  • Google
  • RSS


reklam

AMIDuOS
Android Oyun ve Uygulamaları Bilgisayarda Çalıştırma Programı

Editör: Eklenme Tarihi: 6 yıl önce

Windows işletim sistemli bilgisayarınızda kullanabileceğiniz AMIDuOS programıyla Android oyunları bilgisayarınızda oynayabilirsiniz. Ücretsiz olarak sunulan başarılı bir program olup Android oyun ve uygulamalarını çalıştırma konusunda sizlere yardımcı olacaktır. 

Bilgisayarınızın sistemi üzerinde sanal bir işletim sistemi oluşturan AMIDuOS programı bu sanal işletim sisteminde Android 4 Jellybean ve Androd 5.0 Lollipop sistemlerinde çalışma göstermektedir. Programı bilgisayarınıza yükledikten sonra bilgisayarınızın yüksek performansından yararlanabiliyorsunuz. Aynı zamanda Android oyunlarını akıcı bir şekilde bilgisayarınızda oynayabilirsiniz. 

İhtiyaç duyduğunuz zaman yapılandırılabilecek ayarlara da sahip olan AMIDuOS programı dokunmatik ekranlar için geliştirilmiş oyunları fare ve klavye aracılığıyla oynayabiliyorsunuz. Özel dokunmatik komutları kaydetmenize imkan sağlayan AMIDuOS programı aynı zamanda fare yada klavye komutlarına dönüştürme işlemi yapmanıza yardımcı olmaktadır. 30 günlük deneme süresi olan AMIDuOS programı aracılığıyla Android emülatörüne kavuşabilirsiniz. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Deneme Sürümü
BOYUT
2.85 MB
DİLLER
İngilizce
İNDİRİLME
1,996
İŞLETİM SİSTEMİ
Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8
Ekran Görüntüleri
TARTIŞMALAR

Başka Yorum Yazabilmek İçin 60 Saniye Bekleyin.