Google Trips indir
Google Trips

Google Trips indir

Son Güncelleme: 7 yıl önce

Android için Google Seyahat Etme Uygulaması

Google tarafından hazırlanmış özel seyahat asistanı ile tanışmaya hazır mısınız?
Android işletim sistemli cihazlarınızda kullanabilmeniz için hazırlanmış Google Trips uygulamasıyla yeni yerler keşfedebilirsiniz. Yeni yerler ve lezzetler keşfetmeyi sevenler için hazırlanmış başarılı bir hizmettir. 

Sık sık seyahate çıkan kullanıcıların seveceğine inandığım başarılı bir uygulama olup ücretsiz olarak sunulmaktadır. Bulunduğunuz yada gideceğiniz şehri uygulamada gerekli yere girdikten sonra karşınıza araç kiralamaya kadar birçok yardımcı servis çıkacaktır. Bunlarla birlikte kalacağınız oteli, seyahat etmek için uçak ve restoran rezervasyonlarına kadar birçok öneriyle karşı karşıya kalıyorsunuz. 

Uygulamayı internetiniz olmasa bile kullanabiliyorsunuz. Çevirimdışı olarak kullanmaya devam edebileceğiniz Google Trips uygulamasıyla şehirde kaybolmanız mümkün değil. 

Son derece iyi tasarlanmış bir arayüze sahip olan uygulama otomatik seyahat organizasyonuyla ön plana çıkıyor. Günlük planlarınızı yapabilirsiniz. Aynı zamanda Google'un diğer servisleriyle entegreli hale getirebilirsiniz. Bu sayede Gmail hesabınızdaki rezervasyon bilginizi otomatik olarak organize etmektedir. 

Yapılacaklarınızı kolay bir şekilde ayarlayabilirsiniz. Yerel tavsiyeler gibi çeşitli özellikleri bulunan Google Trips uygulaması genel anlamda başarılı olduğu için Android cihazınızda bir şans vermenizi tavsiye ediyorum. 

NOT: Uygulama yeni olduğundan dolayı şuan için ülkemizde İzmir ve istanbul seyahat planlaması bulunduruyor. Ancak ilerleyen zamanlarda daha kapsamlı olacağını söylememiz de mümkün.

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
KATEGORİ
Yaşam Tarzı
VERSIYON
0.0.40.133389391
DİLLER
Türkçe / İngilizce
İŞLETİM SİSTEMİ
Android Android
İNDİRİLME
2,213
BEĞENDİNİZ Mİ?
Toplam Oy Sayısı: 0
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
TARTIŞMALAR
Henüz yorum eklenmemiş ilk ekleyen olmak istemez misin?