Takip edin :
  • Facebook
  • Twitter
  • Google
  • RSS


reklam

Microsoft Word
Android Için Word Açma ve Düzenleme Uygulaması

Editör: Eklenme Tarihi: 6 yıl önce

Android işletim sistemli telefon ve tabletleriniz üzerinde kullanabileceğiniz Microsoft Word uygulamasıyla Word belgelerinizi düzenleyebilirsiniz. Word belgelerinizi görüntülemek dışında yeni bir belge oluşturmak ve mevcut olan belge üzerinde düzenleme yapmak için kullanabileceğiniz uygulama ücretsiz olarak sunulmaktadır. 

Masaüstü versiyonundan farksız olan uygulama kullanım açısından rahatlık sağlıyor. Word dosyalarınızı kolay bir şekilde düzenlerken ihtiyaç duyacağınız herşey mobil sürüme aktarılmış olarak karşımıza çıkıyor. Gezinti ve menü seçenekleriyle tanıdığımızdan farksız olan Microsoft Word uygulamasının içerisinde biçimlendirme seçenekleri, resim ekleme, tablo stiller, sayfa düzeni ve daha pek çok Word'un olmazsa olmazları dokunmatik cihazlarda rahatlıkla kullanılabilecek şekilde düzenlenmiş olarak karşımıza çıkıyor.

OneDrive, Dropbox, SharePoint hesabınızda tuttuğunuz belgeleri açmak için defarklı bir uygulamaya gerek duymadan yine bu uygulama yoluyla açabiliyorsunuz. Eğer sizde Word belgelerinizi görüntülemek ve düzenlemek istiyorsanız Microsoft Word uygulamasını kullanabilirsiniz. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
BOYUT
DİLLER
İngilizce
İNDİRİLME
4,537
İŞLETİM SİSTEMİ
Android
Ekran Görüntüleri
TARTIŞMALAR

Başka Yorum Yazabilmek İçin 60 Saniye Bekleyin.