Paper.io indir
Paper.io

Paper.io indir

Son Güncelleme: 6 yıl önce

Android için Heyecan Dolu Aksiyon Oyunu

Basit ama zorlu bir oyuna ne dersiniz?

Android işletim sistemli cihazlarınızda oynayabileceğiniz Paper.io oyunu ilk bakışta basit görünüyor ama zorlayan bir deneyim sunuyor. Stratejik düşünmeniz gereken Paper.io oyununda düşmanlarınızı atlatmanız rakiplerinize karşı tedbirli olmanız gerekiyor. Aksi halde onlar sizin bölgeye geçerse oyun sizin aleyhinize işliyor. 

İnternet bağlantısı gerektirmeyen Paper.io oyununda rakiplerinizle büyük bir rekabet içerisinde oluyorsunuz. Basit bir amacı olan Paper.io oyununda diğer rakiplerinizle strateji dolu bir savaşa giriyorsunuz. Oyundaki renginize göre hareket ediyor bununla birlikte nesneyi yönlendirerek en büyük alanı ele geçirmeniz lazım.

Fakat bu hiç kolay değil. Oyunda alanınızı belirlerken kendi rakiplerinizden uzaklaşmanız gerekiyor ve sınır belirleme esnasında size temas etmelerini de engellemeniz durumunda Paper.io oyununda başarılı oluyorsunuz. Alan belirleme esnasında rakibiniz size dokunduğu anda oyun son buluyor. 

Büyük bir alana sahip olsanız dahi oyunda kendi alanınızı korumanız lazım. Bununla birlikte rakipleriniz sizin bölgenizi sınırları içine sahil ediyor. En iyi stratejiyi bulup rakiplerinizden üstünlük kurmanız gereken Paper.io oyununu Android cihazlarınızda denemenizi öneriyorum. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
KATEGORİ
İletişim
VERSIYON
2.8.39
DİLLER
İngilizce
İŞLETİM SİSTEMİ
Android Android
İNDİRİLME
20,895
BEĞENDİNİZ Mİ?
Toplam Oy Sayısı: 0
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
TARTIŞMALAR
Henüz yorum eklenmemiş ilk ekleyen olmak istemez misin?