Paper.io indir
Paper.io

Paper.io indir

Son Güncelleme: 7 yıl önce

iPhone ve iPad için Heyecan Dolu Strateji Oyunu

Paper.io ile eğlenirken aksiyon dolu anlar yaşamaya hazır mısınız?

iPhone ve iPad cihazlarınızda oynayabileceğiniz Paper.io oyunundaki amacınız diğer rakiplerinize göre büyük bölgeye sahip olmanız gerekiyor. Ücretsiz olarak sunulan Paper.io oyunu oldukça basit bir amaçla ilerliyor. Her ne kadar basit olsa da zorlu olan bu oyunda diğer rakiplerinizle strateji dolu bir savaşa giriyorsunuz. Oldukça basit bir amaçla ilerleyen Paper.io oyununda renginize göre hareket eden nesneyi yönlendirerek en büyük alanı ele geçirmeniz lazım. 

Alan belirleme esnasında rakibiniz size dokunduğu zaman oyun son buluyor. Dolayısıyla işimiz sandığımız kadar kolay olmuyor. Oyunda alan belirlerken aynı zamanda diğer rakiplerinizden uzaklaşmanız ve sınır belirleme esnasında size temas etmelerini de engellemeniz gerekiyor. 

Oyunun işleyişi sadece bununla sınırlı değil. Büyük bir alana sahip olsanız dahi Paper.io oyununda alanınızı korumanız gerekiyor. Aksi halde sizin bölgenize dahil oluyorlar. Bu da sonu getiriyor. İnternet bağlantısı olmadan oynayabileceğiniz Paper.io oyununda en iyi stratejiyi bularak rakiplerinizden üstünlük kurmanız da büyük önem taşıyor. Eğer sizde bu tarz oyunlardan keyif alıyorsanız mutlaka Paper.io'yu iOS cihazlarınızda denemelisiniz.

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
KATEGORİ
Oyun
VERSIYON
2.8
DİLLER
İngilizce
İŞLETİM SİSTEMİ
iOS iPhone / iPad
İNDİRİLME
4,123
HEMEN İNDİR (281 MB )
BEĞENDİNİZ Mİ?
Toplam Oy Sayısı: 1 Ortalama Puan: 5
5
1
4
0
3
0
2
0
1
0
TARTIŞMALAR
Henüz yorum eklenmemiş ilk ekleyen olmak istemez misin?