Scale indir
Scale

Scale indir

Son Güncelleme: 7 yıl önce

iPhone ve iPad için Eğlenceli Zorlu Bulmaca Oyunu

Minimalist hatlarıyla dikkat çeken keyifli bir oyuna ne dersiniz?

iPhone ve iPad cihazlarınızda oynayabileceğiniz Scale oyununda eğlenmeye doyamayacaksınız. Tamamen Türk yapımı olan oyun LOLO geliştirici ekibi tarafından hazırlandı. Kısa bir süre içerisinde bağımlılık yapmayı başaran oyun her yaştan oyunsevere hitap ediyor. 

Scale oyunu nasıl oynanır?
Oyunda tek yapmanız gereken şey beyaz topa değmeden oyun alanını keserek küçültmeye çalışmak. Bununla birlikte oyun öyle pek basit değil. Topa dokunmadan gerçekleştirdiğiniz kesme kırpma işleminden sonra eğer hedefinize yakınsanız oyun alanı ölçeklendiriliyor. Ardından hedefiniz de yükselmeye başlıyor.

Dar bir alanda harikalar yaratmak adına ter dökeceğiniz Scale oyununda başlangıç modunda alışma süreciniz göz önüne alınıyor. Ancak sonrasında oyun hızlanmaya başlıyor. 4 zorlu düzey bulunduruyor. Sabrın sınırlarını zorlayan oyunun zevkide zorlu kısımlarda kendini gösteriyor. 

Grafikler açısından başarılı olan Scale oyunu genel olarak etkileyici bir deneyim sunuyor. Kesmeleri oyun altına yerleştirilmiş sınırlı sayıda kutucukla yapmaya çalışacağınız oyunda ufak kesme hareketleri yaparak puan toplamanız gerekiyor. 

Genel olarak boş vakitlerinizde eğlenceli bir oyun oynamak istiyorsanız mutlaka Scale oyununu iPhone ve iPad cihazlarınızda denemelisiniz. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
KATEGORİ
Oyun
VERSIYON
2.3.19
DİLLER
İngilizce
İŞLETİM SİSTEMİ
iOS iPhone / iPad
İNDİRİLME
5,194
HEMEN İNDİR (27.5 MB )
BEĞENDİNİZ Mİ?
Toplam Oy Sayısı: 0
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
TARTIŞMALAR
Henüz yorum eklenmemiş ilk ekleyen olmak istemez misin?