Takip edin :
  • Facebook
  • Twitter
  • Google
  • RSS


reklam

Among Us
Editör: Eklenme Tarihi: 7 ay önce , Güncelleme: 7 ay önce

Among Us‪! oyununda uzay geminizi kalkış için hazırlamaya çalışırken  4-10 oyuncuyla çevirimiçi yada yerel WiFi üzerinden oynayabilirsiniz. 

Renkli grafiklere sahip olan oyun WiFi üzerinden oynayabildiğiniz gibi çevirimdışı da oynayabilirsiniz. Mürettabat arkadaşlarınız size verilen görevleri tamamlamanız gerekiyor. Oyun içerisinde arkadaşınız gibi görünen biri olacak onu keşfedip oyunu kazanabiliyorsunuz. 

Mürettabat arkadaşları tüm görevleri tamamlamanız gerekiyor. Entrika ve aksiyon dolu eğlenceli bir oyun olan Among Us‪! oyununda seyahat eden bir uzay mürettabatına katıabilirsiniz. Mürettabat tamamı yok etmek amacıyla gemiye sızan ölümcül davetsiz misafiri bulmanız gerekiyor. 

Dünyanın dört bir yanından oyuncularla oynayabileceğiniz keyifli bir çok oyunculu oyun olup heyecan dolu anlar yaşamanıza olanak sağlayacaktır. Oyunda kimden şüphelendiğinizi belirlemek için oy kullanabiliyorsunuz.

Oyuncular ayrıca oyun sırasında geminin odalarındaki bazı nesnelerle etkileşime girebilirler. iPhone ve iPad cihazlarınız üzerinde oynayabileceğiniz keyifli bir oyun olup Among Us‪!'u deneyebilirsiniz. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
BOYUT
DİLLER
İngilizce
İNDİRİLME
3,029
İŞLETİM SİSTEMİ
iPhone / iPad
Ekran Görüntüleri
TARTIŞMALAR

Başka Yorum Yazabilmek İçin 60 Saniye Bekleyin.