Among US indir
Among US

Among US indir

Son Güncelleme: 3 yıl önce

Android için Popüler Uzay Temalı Oyun

Among Us, Android cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir strateji oyunudur. Oyun içerisinde 10 kişilik ekip oluştuktan sonra oyun başlar. Oyun içerisine arkadaşlarınız kod ile davet edebilirsiniz. Bunun beraberinde renkli grafiklere sahip olan uygulama uzay temalıdır. Çok düşük bir sistem gereksinimine ihtiyaç duyduğu için oyunseverler akıcı bir şekilde oyunu oynayabilirler. 

Sadece Android cihazlarınızda değil aynı zamanda diğer platformlar yahut bilgisayarınız üzerinden de oynayabilirsiniz. Arkadaşlarınız ile oynamak için internet ihtiyacı olan oyun botlar ile oynandığında çevirimdışı olarak oynayabilirsiniz. Bu sayede internet bağlantısı olmadan da oyunu oynamış olursunuz. 

Oyun uzayda geçen bir konuyu yer alıyor. Uzay gemisindeki mürettabı ve aralarına sızan uzaylı konu alınıyor. Oyun içerisindeki amacınız yani mürettabın amacı dünyaya geri dönebilmek ve uzaylının görevi ise bunu engellemek. Bunu engellemek için oyun içerisinde eğer katil değilseniz görev yaparak kazanabilirsiniz. Oyun içindeki katil yani imposterlar ise oyun içindeki diğer oyuncuları öldürerek oyunu kazanabilirler. 

Oyunculardan birini öldürmeyi başardığı zaman uzaylı dahil rol yapan kişi kim olduğunu bulmaya çalışıyorsunuz. Bununla beraber uzaylıyı doğru bir şekilde tespit edebilirseniz gemi dünyaya geri dönüyor. Eğer tespit edilemezse oyun yeniden başlıyor. 

Farklı bir deneyim yaşayabileceğiniz keyifli bir oyun olduğunu söylemek mümkün. Eğer sizde denemek istiyorsanız Android cihazlarınız için Among US oyununu güvenli bir şekilde indirebilirsiniz. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
KATEGORİ
Oyun
DİLLER
İngilizce
İŞLETİM SİSTEMİ
Android Android
İNDİRİLME
16,566
BEĞENDİNİZ Mİ?
Toplam Oy Sayısı: 20 Ortalama Puan: 3.7
5
11
4
2
3
1
2
1
1
5
TARTIŞMALAR
Henüz yorum eklenmemiş ilk ekleyen olmak istemez misin?