Red Ball 4 indir
Red Ball 4

Red Ball 4 indir

Son Güncelleme: 3 yıl önce

Android için Macera Oyunu

Red Ball 4 ile keyifli bir deneyime ne dersiniz?

Android işletim sistemli telefon ve tabletlerinizde oynayabilmeniz için hazırlanmış Red Ball 4 oyununda kırmızı topu kontrol ederek oyun içinde bölümleri geçmeye çalışıyoruz. Eğlenceli ve keyifli bir oyundur. Canlı ve hoş grafiklerin yer aldığı Red Ball 4 oyununda tüm engelleri aşarak bölümleri tamamlamanız gerekiyor. Bölümler ilerledikçe işiniz daha zor olacak.

Ama bu sayede oyundan daha fazla keyif alabileceksiniz. Önünüze çıkan engelleri aşarak ilerlemeniz gereken oyunda sayılar gitgide artmaya başlıyor. Oyunda elimizde yer alan kırmızı top ile tüm engelleri aşmaya çalışıyoruz. 

45 heyecan dolu bölümün yer aldığı oyunda kontroller ise oldukça basit. Başarılı bir yapıya sahip olan fizik motoru ile topu kontrol ederken zorlanacağınzıı düşünmüyorum. Bu sayede sinir bozucu bir oyun yerine keyifli bir oyun deneyimi yaşıyorsunuz. 

Engebelli yerleri kırmızı top ile aşarak bölümleri tamamlamanız gereken son derece keyifli olan cıvıl cıvıl grafiklerin yer aldığı Red Ball 4 oyununu Android cihazlarınızda denemenizi öneriyorum. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
KATEGORİ
Oyun
VERSIYON
1.2.36
DİLLER
İngilizce
İŞLETİM SİSTEMİ
Android Android
İNDİRİLME
10,784
BEĞENDİNİZ Mİ?
Toplam Oy Sayısı: 14 Ortalama Puan: 3.9
5
10
4
0
3
0
2
1
1
3
TARTIŞMALAR
Redballci Redballci 2 yıl önce
redball oyunu çok iyi ya herkese tavsiye ediyorum