Bubble Shooter indir
Bubble Shooter

Bubble Shooter indir

Son Güncelleme: 2 yıl önce

Android için Eğlenceli Balon Patlatma Oyunu

Balon patlatarak keyifli vakit geçirmeye ne dersiniz?

Android telefon ve tabletlerinizde oynamanız için tasarlanmış Bubble Shooter oyununda balon patlatarak eğlenceli anlar yaşayabilirsiniz. Ücretsiz olarak sunulan renkli grafiklerin yer aldığı başarılı bir yun olup basit parmak hareketleriyle oyunu oynayabilirsiniz. 

Hem yetişkinlerin hemde çocukların seveceğina inandığım Bubble Shooter oyununda 2000'den fazla zorlu oyun seviyeleri bulunmaktadır. Kolaydan başlayarak zor bölümlere doğru ilerlemenizi öneriyorum. Akıcı bir deneyim sunan Bubble Shooter oyunu büyüleyici müzikler bulundurmaktadır.

Oyunda önce hedefi belirlemeniz sonra ateşlemeniz gerekiyor. İnternet gerektirmeyen oyunda aynı renkli balonları yukarda bulunan balonlara fırlatarak yok etmemiz gerekiyor. 3'ten fazla balonu yok ederek ilerlemeniz gerekiyor. 

Oyun içerisinde ilerledikçe oyun daha zor hale gelecekir. Bu nedenle aynı renk balonları vurmaya özen göstermeniz gerekiyor. Eğer sizde stres atmak için eğlenceli bir oyuna ihtiyaç duyuyorsanız Bubble Shooter'ı mutlaka Android cihazlarınızda oynamalısınız. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
KATEGORİ
Oyun
VERSIYON
8.0
DİLLER
Türkçe / İngilizce
İŞLETİM SİSTEMİ
Android Android
İNDİRİLME
9,706
BEĞENDİNİZ Mİ?
Toplam Oy Sayısı: 1 Ortalama Puan: 1
5
0
4
0
3
0
2
0
1
1
TARTIŞMALAR
Henüz yorum eklenmemiş ilk ekleyen olmak istemez misin?