PES 2017 indir
PES 2017

PES 2017 indir

Son Güncelleme: 6 yıl önce

iPhone ve iPad için Ücretsiz PES 2017 Oyunu

Mobil cihazlarınızda popüler oyuna yer vermeye hazır mısınız?

iPhone ve iPad cihazlarınızda oynamanız için hazırlanmış olan PES 2017 oyununda heyecanlı bir futbol deneyimine ortaklık edebilirsiniz. Beklenen oyun nihayetinde resmi olarak sunuldu. Futbolseverler artık iPhone ve iPad cihazlarında PES deneyimini yaşamaya devam edebilecek. 

Bilgisayar ve konsollarda severek oynadığınız PES 2017 oyunu arkadaşlarınızla bu deneyimi yaşamanıza yardımcı oluyor. İçerisinde yer alan online oyun modu sayesinde istediğiniz yerde ve zamanda futbol keyfini yaşayabiliyorsunuz. 

Derinlemesine taktikler, hassas geçiş, doğal oyuncu hareketi gibi oyunun önemli özelliklerini bünyesinde bulunduran PES 2017 oyunu konsol keyfini mobil cihazlarınızda yaşamanıza izin veriyor. 

Önceki versiyonlara göre daha gerçekçi bir şekilde karşımıza çıkan PES 2017 oyunu Avrupa takımları dışında Latin Amerika ve Asya'daki en iyi takım oyuncularla gerçek bir futbol dünyasına dahil olmanıza imkan sağlıyor. Barcelona, Liverpool, Borussia Dortmund gibi Avrupa takımları dışında daha birçok takım seçeneği sunmaktadır. 

Rekabeti kızıştıran PES 2017 oyunu gerek grafikler gerekse ses bakımından etkileyici bir deneyim sunmayı başarıyor. Benzersiz taktiklerinizle en iyi oyuncuları seçip devam edebilirsiniz. İnternet bağlantısı gerektiren oyun benzersiz bir maç deneyimi sunduğu için iPhone ve iPad cihazlarınızda denemenizi öneriyorum. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
KATEGORİ
Oyun
VERSIYON
1.0.0
DİLLER
İngilizce
İŞLETİM SİSTEMİ
iOS iPhone / iPad
İNDİRİLME
5,907
HEMEN İNDİR (1.59 GB )
BEĞENDİNİZ Mİ?
Toplam Oy Sayısı: 2 Ortalama Puan: 5
5
2
4
0
3
0
2
0
1
0
TARTIŞMALAR
Henüz yorum eklenmemiş ilk ekleyen olmak istemez misin?