Takip edin :
  • Facebook
  • Twitter
  • Google
  • RSS


reklam

Darts of Fury
iPhone ve iPad için Çevirimiçi Dart Oyunu

Editör: Eklenme Tarihi: 4 yıl önce , Güncelleme: 4 yıl önce

Dart oynamaya hazır mısınız?

iPhone ve iPad cihazlarınızda oynamanız için hazırlanmış Darts of Fury oyununda dart oynayarak keyifli anlar yaşayabilirsiniz. Yeni çok oyunculu dart oyununda gerçek muhaliflere karşı yarışabilirsiniz. Yeni oyuncular ve hayranları için tasarlanmış aksiyon dolu modern bir şekilde hazırlanmış dart oyunudur. 

Çok oyunculu olan bu oyunda rakiplerinize karşı meydan okuyun. Nişan alıp dünyanın dört bir yanındaki gerçek rakiplere karşı rekabet edin. Ligleri tırmanmak için daha iyi dartlar için oyunu kazanmanız gerekiyor. Zorlu zorlukların ve daha büyük ödüllerin kilidini açmak için Lig tanıtımı hedefleyin. Efsanevi Eagles ligine ulaşabilirsiniz. Google ve Facebook ile oturum açarak cihazlarınız arasında oyunu kaydedebilirsiniz. 

Genel olarak kontrolü tek parmakla yapacağınız oyunda amacınız daha hızlı dartlara geçiş yapmak ve liglere çıkıp para kazanmak. Daha önce görmediğiniz dart oyunundan farklıdır. Hedeflerinizi belirleyin ve atışınızı gerçekleştirin. Eğer sizde iyi bir dart oyun deneyimini iPhone ve iPad cihazlarınızda yaşamak istiyorsanız mutlaka Darts of Fury'i denemelisiniz. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
SON SÜRÜM
1.0.1016
BOYUT
179 MB
DİLLER
Türkçe / İngilizce
İNDİRİLME
4,489
İŞLETİM SİSTEMİ
iPhone / iPad
Ekran Görüntüleri
TARTIŞMALAR

Başka Yorum Yazabilmek İçin 60 Saniye Bekleyin.