Scale indir
Scale

Scale indir

Son Güncelleme: 6 yıl önce

Android için Eğlenceli Zorlu Bulmaca Oyunu

LOLO yapımcılarından harika bir oyun.. 

Bağımlılık yaratan yeni bir bulmaca oyunu olup Android cihazlarınıza ücretsiz olarak indirip keyifle oynayabilirsiniz. Sürükleyici, renkli ve yenilikçi başarılı bir bulmaca oyunu olup vaktin nasıl geçtiğini anlamıyorsunuz. 

Minimalist izler bulunduran Scale oyunu sade olmasıyla ön plana çıkıyor. Can sıkıcı menüler bulundurmayan oyun her yaştan kişinin dikkatini çekecek rahatlıkla oynayabileceği kaliteli başarılı bir yapım olup oyun basit görünen ama zor bir bulmaca oyunu. 

Scale nasıl oynanır?
Tek amacınız belli bir hızda hareket eden beyaz topu dikkate alarak kesme hareketiyle oyun alanını olabildiğince küçültemeye çalışmak. İlk etapta bu kolay gelebilir ancak kesme hareketlerini doğru yapmak gerekiyor. Sürükle bırak yapıp yerleştirmiş olduğunuz kutuculuklar aracılığıyla küçültme işini gerçekleştirebilirsiniz.

Bazı kutucukları doğrudan kullanabilir bazılarını da döndürme şansına sahip olabilirsiniz. Scale oyununda belli bir hedef var ve ona sürekli olarak yetişmeye çalışıyoruz. Oyunda istenen hedefe ulaşmayı başarırsanız içerisinde bulunduğunuz alan otomatik olarak yeniden boyutlanıyor ve beraberinde hedef yükselmeye başlıyor. 

Klasik dahil olmak üzere 5 oyun modu seçeneği bulunduran Scale oyunu yenilikçi bir yapıya sahip olup kesme hareketini hızlı şekilde yapmanız gereken modlar ile oyunun eğlencesi ikiye katlanıyor. Oynanış ve performans açısından başarılı olup yeni sürümde yenilikler bulunduran sürükleyici bir yapım olup Scale'yı mutlaka Android cihazlarınızda denemenizi öneriyorum. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
KATEGORİ
Oyun
VERSIYON
2.3.20
DİLLER
İngilizce
İŞLETİM SİSTEMİ
Android Android
İNDİRİLME
6,489
BEĞENDİNİZ Mİ?
Toplam Oy Sayısı: 0
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
TARTIŞMALAR
Henüz yorum eklenmemiş ilk ekleyen olmak istemez misin?