Slayt Gösterisi Hazırlayıcı

Slayt Gösterisi Hazırlayıcı

Eklenme Tarihi: 6 yıl önce

Android için Slayt Gösterisi Hazırlama Uygulaması

Android işletim sistemli telefon ve tabletlerinizde kullanabilmeniz için hazırlanmış Slayt Gösterisi Hazırlayıcı uygulamasıyla birbirinden harika videolar oluşturabilirsiniz. Ücretsiz olarak sunulan başarılı bir uygulama olup içerisinde çok sayıda özelleştirme ve kişiselleştirme seçenekleri bulundurmaktadır. Kullanım açısından kolay bir uygulama olup güçlü araçlar bulundurmaktadır.

Hızlı bir şekilde slayt gösterisi hazırlamanıza imkan sağlayan Slayt Gösterisi Hazırlayıcı uygulamasıyla galerinizden, kameranızdan yada internetten istediğiniz sayıda fotoğraf eklemeniz mümkün. 

İçerisinde çeşitli filtreler bulunduran uygulamayla kolay hareketler bulundurmaktadır. Sezgisel ve hızlı olan uygulama içerisinde 55'ten fazla yazı tipini kullanmanıza imkan kılıyor. Hazırlamış olduğunuz videoları kolay bir şekilde düzenleyebilir ve arkadaşlarınızla paylaşabilirsiniz. Stiller bulundurmasıyla video kareleri arasında hızlı seçimler yapabilirsiniz. 

Aynı zamanda slayt videolarınıza müzik eklemeniz de mümkün. Bu sayede videonuzu daha profesyonel bir görünüme kavuşacaktır. Eğer sizde kolay bir şekilde slayt video oluşturmak istiyorsanız Slayt Gösterisi Hazırlayıcı uygulamasını Android cihazlarınızda kullanabilirsiniz. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
KATEGORİ
Video
DİLLER
Türkçe / İngilizce
İŞLETİM SİSTEMİ
Android Android
İNDİRİLME
7,012
BEĞENDİNİZ Mİ?
Toplam Oy Sayısı: 0
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
TARTIŞMALAR
Henüz yorum eklenmemiş ilk ekleyen olmak istemez misin?