Takip edin :
  • Facebook
  • Twitter
  • Google
  • RSS


reklam

Slayt Gösterisi Hazırlayıcı
Android için Slayt Gösterisi Hazırlama Uygulaması

Editör: Eklenme Tarihi: 5 yıl önce

Android işletim sistemli telefon ve tabletlerinizde kullanabilmeniz için hazırlanmış Slayt Gösterisi Hazırlayıcı uygulamasıyla birbirinden harika videolar oluşturabilirsiniz. Ücretsiz olarak sunulan başarılı bir uygulama olup içerisinde çok sayıda özelleştirme ve kişiselleştirme seçenekleri bulundurmaktadır. Kullanım açısından kolay bir uygulama olup güçlü araçlar bulundurmaktadır.

Hızlı bir şekilde slayt gösterisi hazırlamanıza imkan sağlayan Slayt Gösterisi Hazırlayıcı uygulamasıyla galerinizden, kameranızdan yada internetten istediğiniz sayıda fotoğraf eklemeniz mümkün. 

İçerisinde çeşitli filtreler bulunduran uygulamayla kolay hareketler bulundurmaktadır. Sezgisel ve hızlı olan uygulama içerisinde 55'ten fazla yazı tipini kullanmanıza imkan kılıyor. Hazırlamış olduğunuz videoları kolay bir şekilde düzenleyebilir ve arkadaşlarınızla paylaşabilirsiniz. Stiller bulundurmasıyla video kareleri arasında hızlı seçimler yapabilirsiniz. 

Aynı zamanda slayt videolarınıza müzik eklemeniz de mümkün. Bu sayede videonuzu daha profesyonel bir görünüme kavuşacaktır. Eğer sizde kolay bir şekilde slayt video oluşturmak istiyorsanız Slayt Gösterisi Hazırlayıcı uygulamasını Android cihazlarınızda kullanabilirsiniz. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
BOYUT
DİLLER
Türkçe / İngilizce
İNDİRİLME
6,415
İŞLETİM SİSTEMİ
Android
Ekran Görüntüleri
TARTIŞMALAR

Başka Yorum Yazabilmek İçin 60 Saniye Bekleyin.