Triller Music Video Maker

Triller Music Video Maker

Son Güncelleme: 5 yıl önce

Android için Müzikli Video Hazırlama Uygulaması

Triller - Music Video Maker ile harika videolar elde etmeye ne dersiniz?

Android işletim sistemli telefon ve tabletlerinizde kullanabilmeniz için hazırlanmış Triller - Music Video Maker uygulamasıyla video düzenleme işini kolay bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Sevdiğiniz sanatçılara ait müzikleri arka fon olarak kullanmanız da mümkün. Sadece birkaç adımda harika filmler yapabilirsiniz. 

En yaratıcı olan müzikli videoları keşfederek sizde bunlardan yola çıkarak etkileyici işler ortaya koyabilirsiniz. Farklı birbirinden güzel filtreler bulunduran Triller - Music Video Maker uygulamasıyla birden fazla video kullanabilirsiniz. 

Triller - Music Video Maker nasıl kullanılır?
Öncelikle video çekiminizi yapın. Kullanmak istediğinizi şarkıyı seçtikten sonra videounuzu şarkıyla birleştirip düzenleyin. İstediğiniz efektten birini seçip güzel bir görüntü yakalayın. Hazırlamış olduğunuz videoyu arkadaşlarınızla mesaj yoluyla yahut e-posta ile gönderebilirsiniz. Ayrıca dilerseniz videolarınızı Facebook, Twitter, Youtube, Instagram gibi sosyal ağlarda paylaşabilirsiniz. 

Genel olarak müzikli video oluşturmak isteyen deneyimsiz kullanıcıların bile hoşuna gidecek bir yapıya sahiptir. Birkaç adımda profesyonel görünümlü müzikli videolar hazırlamanıza imkan sağlayan Triller - Music Video Maker uygulaması kullanım açısından kolay olduğundan sizi zorlamayacaktır. Eğer sizde güzel bir filmin yönetmen koltuğunda yer almak istiyorsanız Triller - Music Video Maker uygulamasını mutlaka Android cihazlarınızda denemelisiniz. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
KATEGORİ
Video
VERSIYON
2.4.3
DİLLER
İngilizce
İŞLETİM SİSTEMİ
Android Android
İNDİRİLME
2,587
HEMEN İNDİR (Cihaza göre değişir )
BEĞENDİNİZ Mİ?
Toplam Oy Sayısı: 0
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
TARTIŞMALAR
Henüz yorum eklenmemiş ilk ekleyen olmak istemez misin?
ARTILARI
  • Sürekli güncellenen bir yapıya sahip
  • Otomatik düzeltme
  • Paylaşılan diğer videoları keşfetme
  • Birden fazla video kullanma
  • Sosyal medya destekli
  • Kolay kullanımlı
EKSİLERİ
  • Daha fazla filtre olabilirdi
  • Harici müzik içeriği şuan yok