Triller Music Video Maker

Triller Music Video Maker

Son Güncelleme: 6 yıl önce

iPhone için Müzikli Video Hazırlama Uygulaması

iPhone ve iPad cihazlarınızda kullanabileceğiniz harika bir video editörü!

Ücretsiz olarak sunulan Triller Music Video Maker uygulamasıyla sadece birkaç basit adımla müzikli video oluşturabilirsiniz. Kolay kullanılabilir olmasıyla müzikli video yapma işinden anlamayan kullanıcıların bile rahatlıkla kullanabileceği bir editördür. Sevdiğiniz müzikleri arka fonda kullanmanıza imkan sağlayan uygulama ile birden fazla video seçimini yapabilirsiniz. 

Triller Music Video Maker nasıl kullanılır?
iPhone ve iPad cihazınızda indirdiğiniz uygulamayla birkaç basit adımda profesyonel görünümlü videolar oluşturabilirsiniz. Öncelikle film rulonuzda yer alan videoyu yada videoları seçin. Ardından kullanmak istediğiniz şarkıyı seçtikten sonra diğer adıma geçin. Bu diğer adımda ise videonuza filtre ve efekt vereceksiniz. Romantik bir video için içerisinde güzel efektler ve filtreler bulunduruyor yada dilerseniz eğlenceli bir video için renkli efektleri filtreleri kullanabilirsiniz. Başka kullanıcıların hazırlamış olduğu yaratıcı videolara da göz atabilirsiniz. Uygulama sadece birkaç adıma harika filmler oluşturmanıza imkan sağlıyor. 

Yukardaki söylemiş olduğum adımlara uyup hazırlamış olduğunuz videoyu galerinize kaydedebilirsiniz. Dilerseniz arkadaşlarınızla mesaj yahut e-posta yoluyla hızlı bir şekilde paylaşabilirsiniz. Ayrıca Youtube, Facebook, Twitter, Instagram gibi popüler sosyal medya hesaplarında müzikli videonuzu paylaşabilirsiniz.

Eğer sizde yaratıcı olabileceğiniz iyi aynı zamanda kolay kullanımlı film oluşturma uygulamasına iPhone ve iPad cihazlarınızda gerek duyuyorsanız mutlaka Triller Music Video Maker'ı yüklemelisiniz. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
KATEGORİ
Video
VERSIYON
2.4.3
DİLLER
İngilizce
İŞLETİM SİSTEMİ
iOS iPhone / iPad
İNDİRİLME
2,161
HEMEN İNDİR (116 MB )
BEĞENDİNİZ Mİ?
Toplam Oy Sayısı: 0
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
TARTIŞMALAR
Henüz yorum eklenmemiş ilk ekleyen olmak istemez misin?
ARTILARI
  • Sürekli güncellenen bir yapıya sahip
  • Otomatik düzeltme
  • Paylaşılan diğer videoları keşfetme
  • Birden fazla video kullanma
  • Sosyal medya destekli
  • Kolay kullanımlı
EKSİLERİ
  • Daha fazla filtre olabilirdi
  • Harici müzik içeriği şuan yok