Video Star

Video Star indir

Son Güncelleme: 7 yıl önce

iPhone ve iPad için Star Videosu Yapma Uygulaması

Kendi videonuzun starı olmaya ne dersiniz?

iPhone ve iPad cihazlarınızda kullanabilmeniz için hazırlanmış Video Star uygulamasıyla müthiş müzikli videolar yapabilirsiniz. Yerleşik yüzlerce etkiden istediğinizi seçtikten sonra klibi dilerseniz tersine çevirin. Yahut videoyu klonlayarak star kliplerindeki gibi bir görüntü yakalayabilirsiniz. Hareketli yeşil ekran efektli videolar oluşturmak için karışık programlara ihtiyacınız yok. Video Star uygulaması tüm bu işlerinizi görebilecek düzeye sahiptir. 

Video Star nasıl kullanılır?
Kullanıcı dostu arayüze sahip olduğundan her kullanıcı rahatlıkla kullanabilir. Tek yapmanız gereken şey bir şarkı seçmek ardından çekime başlamak. İşte tüm herşey Video Star uygulamasıyla bu kadar kolay. Yüzlerce efekten hoşunuza gideni seçebilir kırpabilir ve kaydedebilirsiniz. Klibinizin her karesine girip düzenleme işlemi yapmanıza imkan sağlayan uygulama ayrıca bu karelere müdahaleniz sırasında yazı, efekt, fırçayla çizim yapmanıza ve daha birçok aracı kullanmanıza imkan sağlamaktadır. Açıkçası benzerlerine göre her kareye müdahale edebiliyor olmamız uygulamanın en etkileyici özelliklerinden biri. 

Hazırlamış olduğunuz kliplerinizi film rulonuza kaydedebilir yahut dilerseniz Facebook, Youtube, Twitter, Instagram, Whatsapp ve diğer sosyal medya hesaplarınız üzerinde aradaşlarınızla hızlı bir şekilde paylaşabilirsiniz. Uygulamayı kullandıkça daha fazla özelliğini keşfedeceğinize ve böylelikle daha yaratıcı videoların yaratıcısı olacağınıza inanıyorum. Eğer sizde star klibi yapmak istiyorsanız tamamen farklı bir video editörüyle tanışmak istiyorsanız mutlaka Video Star uygulamasını iPhone ve iPad cihazlarınızda denemelisiniz. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
KATEGORİ
Video
VERSIYON
5.3.1
DİLLER
İngilizce
İŞLETİM SİSTEMİ
iOS iPhone / iPad
İNDİRİLME
6,245
HEMEN İNDİR (127 MB )
BEĞENDİNİZ Mİ?
Toplam Oy Sayısı: 1 Ortalama Puan: 5
5
1
4
0
3
0
2
0
1
0
TARTIŞMALAR
Henüz yorum eklenmemiş ilk ekleyen olmak istemez misin?