Montage

Montage indir

Son Güncelleme: 6 yıl önce

iPhone ve iPad için Video Birleştirme Montaj Uygulaması

Elinizde bulunan videolardan montaj yapmaya ne dersiniz?

iPhone ve iPad cihazlarınızda kullanabilmeniz için hazırlanmış Montage uygulamasıyla birden fazla videonuzu bir araya getirebilirsiniz. Ücretsiz olarak indirip kullanabileceğiniz uygulama sayesinde hızlı bir şekilde videolarınızdan istemediğiniz bölümleri kırpmanız da mümkün. 

İyi bir film oluşturucusu olup videolarınızda arka planı değiştirmenize bununla birlikte mükemmel kareler elde etmenize imkan sağlayan Montage uygulamasıyla videolarınızın uzunluğu tamamen sizin elinizde. Profesyoneller gibi klip düzenleyebileceğiniz akıcı bir deneyim sunan uygulama ile birden fazla videoyu bir araya getirip düzenlemenin keyfini çıkarın. 

Montage uygulamasıyla hazırlamış olduğunuz videoları sosyal medya hesaplarınızda hızlı bir şekilde arkadaşlarınızla paylaşabildiğiniz gibi film rulonuza kaydedebilirsiniz. Son derece iyi bir kullanıcı arayüzüne sahip olan Montage uygulaması genel anlamda işini güzel yapan etkileyici bir video editörü olmasından dolayı iPhone ve iPad cihazlarınızda denemenizi öneriyorum. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
KATEGORİ
Video
VERSIYON
1.5
DİLLER
İngilizce
İŞLETİM SİSTEMİ
iOS iPhone / iPad
İNDİRİLME
2,412
GELİŞTİRİCİ
HEMEN İNDİR (5.3 MB )
BEĞENDİNİZ Mİ?
Toplam Oy Sayısı: 0
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
TARTIŞMALAR
Henüz yorum eklenmemiş ilk ekleyen olmak istemez misin?