Flow Kamera Video Hız Kontrolcüsü

Flow Kamera Video Hız Kontrolcüsü

Son Güncelleme: 6 yıl önce

iPhone ve iPad için Video Hızlandırma Ağır Çekim Uygulaması

iPhone ve iPad cihazlarınızda kullanabilmeniz için hazırlanmış Flow Kamera uygulamasıyla videolarınızın hız kontrolünü sağlayabilirsiniz. Videolarınızı hızlandırabilir yahut ağır çekimde film rulonuza kaydedebilirsiniz. Ayrıca içerisinde çeşitli efektler bulundurmaktadır. Bu sayede daha güzel sonuçlar elde edebilirsiniz. 

Ağır çekim ve hız çekim tekniklerini birleştirerek yaratıcı profesyonel görünümlü videolar oluşturabilirsiniz. Videolarınızı doğal akışına göre 24 kat daha hızlı yahut yavaş yapabilirsiniz. Flow Kamera uygulamasıyla oluşturmuş olduğunuz videolara kütüphanenizden müzik ekleyebilirsiniz. Videolarınızdan görüntüleri de kolay bir şekilde kaydedebilirsiniz. 

Son derece anlaşılır ve iyi bir arayüze sahip olan uygulama her düzey kullanıcı tarafından rahatlıkla kullanılabilir. Videoları görüntü olarak kaydetmenize imkan sağlayan uygulama aracılığıyla hazırlamış olduğunuz videoları tersine yani geriye doğru oynatabilirsiniz. Gerçekten etkileyici özelliklere sahip başarılı bir uygulama olduğunu söylemek mümkün. 

Flow Kamera Hızlı Kamera Nasıl Kullanılır?
Uygulama aracılığıyla video çekebilir yahut daha önce çekmiş olduğunuz videoları film rulonuzdan seçebilirsiniz. Tabi bunun için uygulamanın fotoğraflarınıza ve videolarınıza erişmesine izin vermeniz gerekiyor. Ardından en altta yer alan hızlandırma seçeneklerini uygulamaya başlayabilirsiniz. Türkçe arayüze sahip olduğu için kullanım açısından herhangi bir zorluk yaşayacağınızı sanmıyorum. 

Hazırlamış olduğunuz videoları YouTube, Instagram ve Facebook gibi sosyal medya hesaplarınızda doğrudan paylaşabilirsiniz. Eğer sizde videolarınızın akışlarıyla oynamak için başarılı bir uygulamaya gerek duyuyorsanız Flow Kamera'yı mutlaka iPhone ve iPad cihazlarınızda denemelisiniz. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
KATEGORİ
Video
VERSIYON
1.13
DİLLER
Türkçe / İngilizce
İŞLETİM SİSTEMİ
iOS iPhone / iPad
İNDİRİLME
2,549
GELİŞTİRİCİ
BEĞENDİNİZ Mİ?
Toplam Oy Sayısı: 0
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
TARTIŞMALAR
Henüz yorum eklenmemiş ilk ekleyen olmak istemez misin?