Instagramdan Hyperlapse

Instagramdan Hyperlapse indir

Son Güncelleme: 6 yıl önce

iPhone ve iPad için Instagram Video Hızlandırma Uygulaması

Hyperlapse uygulamasıyla mükemmel zaman geçişli videolar oluşturabilirsiniz. 

Dolu dolu çektiğiniz bir saatlik videoyu sadece birkaç saniyeye sığdırıp sosyal medya hesaplarınızda paylaşmanın keyfini çıkarın.. Instagram'ın dahili sinema stabilizasyonunu kullanan uygulamagöz alıcı video geçişleri sağlamaktadır. 

Koşarken, yürürken, yolda, zıplarken yahut daha birçok aktivitenizi gerçekleştirirken uygulama ile hızlı videolar çekebilirsiniz. Yoldan kaynaklı olan sarsıntıları gidermenize imkan sağlayan Hyperlapse uygulaması sinematik bir hava kazandırmaktadır. Videolarınızı 12 kata hızlandırmanıza imkan sağlayan uygulama basit tasarımı sayesinde hızlı bir şekilde çekim yapmanıza izin sağlamaktadır. 

Hyperlapse Hızl Video Nasıl Hazırlanır?
Uygulama herhangi bir hesap yahut kayıt işlemi gerektirmez. İndirip hızlı bir şekilde kullanmaya başlayabilirsiniz. Profesyonel görünümlü göz alıcı videolar elde etmenize imkan sağlayan Hyperlapse uygulamasıyla istediğiniz zaman istediğiniz yerde videoları çekin. Hazırlamış olduğunuz videoları hızlı bir şekilde sosyal medya hesaplarınızda paylaşmanız da mümkün. Adeta bir sanat yönetmeni oluyoruz. Dinamik görüntüler elde eden uygulama ile seyir halindeyken videolar oluşturmak daha etkileyici olacaktır. 

Ücretsiz olarak sunulan farklı anların farklı hızlarda sunma mantığı üzerine kurulu olan Hyperlapse uygulamasını iPhone ve iPad cihazlarınızda denemenizi öneriyorum. Hızlandırılmış çekim efektleri kullanmanıza imkan sağlayan uygulama dahili teknolojisi dışında modern bir arayüze sahip. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
KATEGORİ
Video
VERSIYON
1.2.3
DİLLER
Türkçe / İngilizce
İŞLETİM SİSTEMİ
iOS iPhone / iPad
İNDİRİLME
4,324
HEMEN İNDİR (15.1 MB )
BEĞENDİNİZ Mİ?
Toplam Oy Sayısı: 0
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
TARTIŞMALAR
Henüz yorum eklenmemiş ilk ekleyen olmak istemez misin?