Takip edin :
  • Facebook
  • Twitter
  • Google
  • RSS


reklam

Andy
Bilgisayar için Android Simülatörü

Editör: Eklenme Tarihi: 5 yıl önce

Windows işletim sistemli bilgisayarınızda kullanabilmeniz için hazırlanmış Andy programı sayesinde Android işletim sistemini kullanabilirsiniz. Başarılı bir Android emülatörü olup ücretsiz olarak sunulmaktadır. 

Android cihazlarınızda oynayabildiğiniz uygulamaları yahut oyunları Andy programı ile bilgisayar ortamında kullanabilirsiniz. Programı sitemizden indirdikten sonra çalıştırıp satın almış olduğunuz Android işletim sistemine sahip olan yeni bir tablet yada akıllı telefonu kuruyormuş gibi gerekli adımları kolay bir şekilde tamamlamanız gerekiyor. Google hesabınızla oturum açtıktan sonra kendi kişisel bilgilerinizle kullanabileceğiniz başarılı bir Android emülatörüdür. 

Google Play'i Windows bilgisayarınızda ziyaret ederek istediğiniz uygulama ve oyunları indirebilirsiniz. Aynı zamanda farklı e-posta hesaplarınızı da tanımlamanız mümkün. Kurulum ve kullanım açısından basit olan Andy programı Windows'un tüm sürümleriyle uyumlu bir şekilde çalışma göstermektedir. Farklı görüntüleme seçenekleri sunan program anlaşılır bir arayüze sahiptir. 

Ayrıca sınırlı depolama alanını ortadan kaldıran program bilgisayarınızın sabit diskini baz almaktadır. Eğer sizde Android oyunlarını yahut uygulamalarını Windows bilgisayarınzıda büyük ekranda kullanmak istiyorsanız Andy programını kullanabilirsiniz. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
SON SÜRÜM
46.2
BOYUT
425.82 MB
DİLLER
İngilizce
İNDİRİLME
2,832
İŞLETİM SİSTEMİ
Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8
Ekran Görüntüleri
TARTIŞMALAR

Başka Yorum Yazabilmek İçin 60 Saniye Bekleyin.