Takip edin :
  • Facebook
  • Twitter
  • Google
  • RSS


reklam

Anki
Bilgi Kartı Hazırlama Programı

Editör: Eklenme Tarihi: 5 yıl önce

Windows bilgisayarınızda kullanabilmeniz için hazırlanmış program sayesinde bilgi kartı hazırlayabilirsiniz. İstediğiniz her şeye istediğiniz yerde hızlı bir şekilde ulaşmanıza imkan program özellikle sınava hazırlanırken, yabancı dil öğrenirken yahut çoğrafya çalışırken pek çok alanda işinize yardımcı olacaktır. 

Diğer öğrenme yöntemlerine göre daha verimli bir şekilde hazırlanmış olan Anki programı sade ve şık bir arayüze sahiptir. Bu nedenle her düzey kullanıcı tarafından rahatlıkla kullanılabilir. Çalışmak istediğiniz desteyi açıp kartları görüntüleyebilirsiniz. Bir süre sonra yanıtı göstere tıklayarak bilgileri öğrenebiliyorsunuz. Kolay, zor gibi zorluk derecelerinin yer aldığı programda seçimize bağlı olarak kartlar tekrar gösterilmektedir. Bir daha o kartı görmüyor ve bu şekilde devam ediyorsunuz.

İngilizce kelimeleri çalışıyorsunuz farz edelim deste içerisinde 10 kelime bulunuyor. 7'sini kolay olarak işaretlediğiniz geriye kalan 3'ü öğrenmeniz için tekrar karşınıza çıkarılıyor. Bu şekilde eksiğinizi kolay bir şekilde kapatabiliyorsunuz. Resim, yazı, ses ve LaTeX bilgi kart içeriklerini destekleyen program 6 binden fazla hazır deste bulundurmaktadır. Ayrıca dilerseniz kendi bilgi kartlarınızı da oluşturabiliyorsunuz. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
SON SÜRÜM
2.0.33
BOYUT
22.15 MB
DİLLER
İngilizce
İNDİRİLME
1,827
İŞLETİM SİSTEMİ
Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8
Ekran Görüntüleri
TARTIŞMALAR

Başka Yorum Yazabilmek İçin 60 Saniye Bekleyin.