Anki

Anki indir

Eklenme Tarihi: 6 yıl önce

Bilgi Kartı Hazırlama Programı

Windows bilgisayarınızda kullanabilmeniz için hazırlanmış program sayesinde bilgi kartı hazırlayabilirsiniz. İstediğiniz her şeye istediğiniz yerde hızlı bir şekilde ulaşmanıza imkan program özellikle sınava hazırlanırken, yabancı dil öğrenirken yahut çoğrafya çalışırken pek çok alanda işinize yardımcı olacaktır. 

Diğer öğrenme yöntemlerine göre daha verimli bir şekilde hazırlanmış olan Anki programı sade ve şık bir arayüze sahiptir. Bu nedenle her düzey kullanıcı tarafından rahatlıkla kullanılabilir. Çalışmak istediğiniz desteyi açıp kartları görüntüleyebilirsiniz. Bir süre sonra yanıtı göstere tıklayarak bilgileri öğrenebiliyorsunuz. Kolay, zor gibi zorluk derecelerinin yer aldığı programda seçimize bağlı olarak kartlar tekrar gösterilmektedir. Bir daha o kartı görmüyor ve bu şekilde devam ediyorsunuz.

İngilizce kelimeleri çalışıyorsunuz farz edelim deste içerisinde 10 kelime bulunuyor. 7'sini kolay olarak işaretlediğiniz geriye kalan 3'ü öğrenmeniz için tekrar karşınıza çıkarılıyor. Bu şekilde eksiğinizi kolay bir şekilde kapatabiliyorsunuz. Resim, yazı, ses ve LaTeX bilgi kart içeriklerini destekleyen program 6 binden fazla hazır deste bulundurmaktadır. Ayrıca dilerseniz kendi bilgi kartlarınızı da oluşturabiliyorsunuz. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
KATEGORİ
Çeşitli
VERSIYON
2.0.33
DİLLER
İngilizce
İŞLETİM SİSTEMİ
Windows Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8
İNDİRİLME
2,290
HEMEN İNDİR (22.15 MB )
BEĞENDİNİZ Mİ?
Toplam Oy Sayısı: 0
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
TARTIŞMALAR
Henüz yorum eklenmemiş ilk ekleyen olmak istemez misin?