AppCola

AppCola

Eklenme Tarihi: 5 yıl önce

iTunes Benzeri iPhone Asistan Programı

iTunes'a benzeyen başarılı bir yapıya sahip Apple asistanıdır. AppCola, Windows bilgisayarınızda kullanabilmeniz için hazırlanmıştır. iTunes'a yükleme yapamayan kullanıcıların yardımına koşan AppCola programı mesajlarınızı yönetmenize, zil sesleri yapmanıza, önbellek temizlemenize oyun yüklemesine kadar birçok işi kolay bir şekilde gerçekleştirmenize olanak sağlamaktadır. Ayrıca cihazınızın jailbreak olmasına gerek yok. 

AppCola programı sorunsuz bir şekilde çalışmaktadır. Yükleme ve kaldırma aşamasında ne yazık ki sorun oluşturabiliyor. iPhonunuzu bilgisayarınıza bağladıktan sonra cihazınızı yönetmek için mazağaya erişime kadar içerisinde pek çok seçenek bulunduruyor. Oldukça sade ve son derece anlaşılır bir arayüze sahiptir. 
iPhone cihazınızda bulunan fotoğrafları ve videoları görüntülemenize, silmenize, yedeklemenize de olanak sağlamaktadır. 

Yüklü olan oyun ve uygulamaları da hızlı bir şekilde güncelleyebilirsiniz. Mesajlarınızı ve kişilerinizi yönetime kadar bilgisayarınızda bulunan şarkıyı içe aktarıp zil sesi yapmanıza kadar birçok işi gerçekleştirmenize olanak sağlamaktadır. 

iPhone cihazınızı hızlandırmanıza ve optimize etmenize olanak sağlayan AppCola programı sayesinde boş alan da oluşturabilirsiniz. Eğer sizde başarılı bir Apple asistanına gerek duyuyorsanız AppCola'yı denemelisiniz. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
KATEGORİ
Çeşitli
VERSIYON
2.4.7.6834
DİLLER
İngilizce
İŞLETİM SİSTEMİ
Windows Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8 / Windows 10
İNDİRİLME
6,122
HEMEN İNDİR (49.68 MB )
BEĞENDİNİZ Mİ?
Toplam Oy Sayısı: 0
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
TARTIŞMALAR
Henüz yorum eklenmemiş ilk ekleyen olmak istemez misin?