ARC Welder indir
ARC Welder

ARC Welder indir

Eklenme Tarihi: 9 yıl önce

Google Chrome İçin Android Uygulaması Açma Eklentisi

ARC Welder eklentisi sayesinde Android uygulamalarını bilgisayarınızda çalıştırabilirsiniz. Google Chrome kullanıcılarının bilgisayarlarını Chrome web tarayıcılarını kullanarak Android uygulamalarını kolay bir şekilde çalıştırabilirsiniz. Ücretsiz olarak sunulan eklenti sayesinde Chrome web tarayıcılarını kullanarak Android uygulamalarını kolayca çalıştırabilirsiniz. 

Google'un sınırlı sayıda geliştirici için yayınlamış olduğu App Runtine for Chrome yani ARC'den faydalanan eklenti bu durumda bir sıkıntınız olduğu zaman Chrome'unuzdan Android uygulamalarını çalıştırabilirsiniz. Windows kullanıcıları diğer işletim sistemlerindeki Google Chrome tarayıcını kullananlar çalıştırabildikleri için aslında olanakların oldukça geniş olduklarını da belirtmeden geçmeyelim. 

Eklentinin kullanımı ve arayüzünün sade olduğunu görüyorum. Sade ve anlaşılır bir şekilde hazırlanmış olan ARC Welder eklentisini kullanırken pek bir zorluk çekeceğinizi düşünmüyorum. Windows işletim sistemli bilgisayarınızda Android uygulamalarını çalıştırmak istiyorsanız ARC Welder eklentisinden yararlanabilirsiniz. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
KATEGORİ
Tarayıcı Eklentileri
DİLLER
İngilizce
İŞLETİM SİSTEMİ
Mac Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8
İNDİRİLME
10,669
BEĞENDİNİZ Mİ?
Toplam Oy Sayısı: 0
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
TARTIŞMALAR
Henüz yorum eklenmemiş ilk ekleyen olmak istemez misin?