Takip edin :
  • Facebook
  • Twitter
  • Google
  • RSS


reklam

ARC Welder
Google Chrome İçin Android Uygulaması Açma Eklentisi

Editör: Eklenme Tarihi: 6 yıl önce

ARC Welder eklentisi sayesinde Android uygulamalarını bilgisayarınızda çalıştırabilirsiniz. Google Chrome kullanıcılarının bilgisayarlarını Chrome web tarayıcılarını kullanarak Android uygulamalarını kolay bir şekilde çalıştırabilirsiniz. Ücretsiz olarak sunulan eklenti sayesinde Chrome web tarayıcılarını kullanarak Android uygulamalarını kolayca çalıştırabilirsiniz. 

Google'un sınırlı sayıda geliştirici için yayınlamış olduğu App Runtine for Chrome yani ARC'den faydalanan eklenti bu durumda bir sıkıntınız olduğu zaman Chrome'unuzdan Android uygulamalarını çalıştırabilirsiniz. Windows kullanıcıları diğer işletim sistemlerindeki Google Chrome tarayıcını kullananlar çalıştırabildikleri için aslında olanakların oldukça geniş olduklarını da belirtmeden geçmeyelim. 

Eklentinin kullanımı ve arayüzünün sade olduğunu görüyorum. Sade ve anlaşılır bir şekilde hazırlanmış olan ARC Welder eklentisini kullanırken pek bir zorluk çekeceğinizi düşünmüyorum. Windows işletim sistemli bilgisayarınızda Android uygulamalarını çalıştırmak istiyorsanız ARC Welder eklentisinden yararlanabilirsiniz. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
BOYUT
DİLLER
İngilizce
İNDİRİLME
9,769
İŞLETİM SİSTEMİ
Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8
Ekran Görüntüleri
Henüz ekran görüntüsü eklenmemiş..
TARTIŞMALAR

Başka Yorum Yazabilmek İçin 60 Saniye Bekleyin.