Ashampoo Home Designer Pro

Ashampoo Home Designer Pro

Son Güncelleme: 5 yıl önce

Profesyonel Ücretsiz Ev Tasarımı Yapma Programı

Ev tasarımı yapmaya ne dersiniz?

Windows işletim sistemli bilgisayarlarınızda kullanabilmeniz için hazırlanmış Ashampoo Home Designer Pro 3 programı sayesinde ev tasarımınzı yapabilirsiniz. Özellikle uzman olmayan kişilere yönelik hazırlanmıştır. Pencere, girintiler, kapı, bacalar, tavan evi oluşturan tüm noktaları tasarlayabilirsiniz. Program tüm hesapları otomatik olarak yaptığı için siz sadece tasarıma odaklanıyorsunuz. 

Ücretsiz olarak sunulan uygulama ile 2 boyutlu yada 3 boyutlu yahut dilerseniz de kesit görünümü verebilirsiniz. Hayalinizdeki evi yapmanıza olanak sağlayan program akıllı sihirbazı başlangıçtan sonra kaba taslak bir tasarım yapmanıza imkan sağlıyor. 

Son derece sade ve basit bir arayüze sahip olan uygulama bu konuda uzman olmayan kullanıcıların yardımına koşuyor. Profesyonel ev tasarımı yapmanıza imkan sağlayan Ashampoo Home Designer Pro 3 programı evinizin temellerini daha hızlı atmanıza olanak sağlıyor. Arayüz bakımından karışık olmaması tasarım işlemini bu açıdan hızlandırıyor. 

Hacim, uzunluk ve alan hesaplamalarını kendisi kolay bir şekilde yapabilen Ashampoo Home Designer Pro 3 programı geniş bir nesne kütüphanesine sahip. Eğer sizde ücretsiz olarak Ashampoo Home Designer Pro 3 programı kullanmak istiyorsanız e-posta adresinizle kayıt olmanız gereklidir. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
KATEGORİ
3D Uygulama
VERSIYON
3.3.0
DİLLER
İŞLETİM SİSTEMİ
Windows Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8 / Windows 10
İNDİRİLME
2,543
HEMEN İNDİR (1.37 GB )
BEĞENDİNİZ Mİ?
Toplam Oy Sayısı: 0
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
TARTIŞMALAR
Henüz yorum eklenmemiş ilk ekleyen olmak istemez misin?