AutoCAD

AutoCAD

Eklenme Tarihi: 6 yıl önce

Mimari Tasarımlar için Çizim Programı

AutoCAD programı mimari ve enstürel alanlarında kullanılan ve en çok bilinen programlardan biridir. Mimari bir çizimler için gerekli olan yazılımla başarılı tasarımlar oluşturabilirsiniz. Mimari proje çiziminde kullanmanız gereken programlardan biridir AutoCAD.

Hem 2B hemde 3B çizimleriniz için olağanüstü özellikli programın her yönünü özgünleştirebilirsiniz. Yeni gelişmiş sürümünde Mac bilgisayarlarında da çalıştırabilirsiniz.

Programın eksi yönü ise tasarım ve planlarınızı güncelleştirirken dikkatli olmanız gerekiyor. Çünkü tasarımınızda değişiklikler uygukadığınız zaman o dosya otomatik olarak birdaha güncelleştirilmiyor. Bu nedenle yaptığınız planları dikkatli bir şekilde yapmalısınız. 

Yeni sürümünde çevirimiçi haritalar geliştirilmiş. Gerçekçlik hesaplama geliştirdiği için daha gerçekçi projeler elde etmeniz ön görülmüştür. Yeni sürümünde sadece bunlarla sınırla kalmayan AutoCAD kanvas içi görüntü alanlarını kontrol etmenize imkan sağlıyor. 

Yeni bulut özelliği ile iş akışını mobil cihazlarınıza, masaüstü bilgisayarınıza entegre edebilirsiniz. Artık tasarım beslemeyi internet üzerinden kullanabileceksiniz. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Deneme Sürümü
KATEGORİ
3D Uygulama
VERSIYON
2015
DİLLER
İngilizce
İŞLETİM SİSTEMİ
Windows Windows Me / Windows NT / Windows 2000 / Windows 2003 / Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8
İNDİRİLME
7,494
GELİŞTİRİCİ
Autodesk
HEMEN İNDİR (86.81 KB )
BEĞENDİNİZ Mİ?
Toplam Oy Sayısı: 0
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
TARTIŞMALAR
Henüz yorum eklenmemiş ilk ekleyen olmak istemez misin?