AtHome Camera

AtHome Camera

Eklenme Tarihi: 6 yıl önce

Bilgisayar ve Mobil Güvenlik Kamerası Takip Etme Programı

Windows işletim sistemli bilgisayarınızda kullanabileceğiniz AtHome Camera programı sayesinde güvenlik kamerasına dönüştürmüş olduğunuz bilgisayarınız ve mobil cihazınızdaki görüntüleri sorunsuz bir şekilde izleyebilirsiniz. 

Bilgisayarınızı yada mobil cihazınızı güvenlik kamera yaptıysanız AtHome Camera programını kullanarak cihazınıza yakalanan görüntleri kolay bir şekilde izleyebilirsiniz. 

Ücretsiz olarak sunulan AtHome Camera programı evinizde yada iş yerinizde olmadığınız furumlarda düşük maliyetli bir güvenlik hizmeti sunmasıyla ön plana çıkıyor. Android ve iOS gibi mobil platformlarda uygulamaları bulunan AtHome Camera programı başarılı bir güvenlik kamerası oluşturmaktadır. 

Aynı zamanda zamanlanmış video kayıt özelliğiyle belirlemiş olduğunuz zaman diliminde kayıt yapmanıza imkan sağlayan AtHome Camera programı kameranızın baktığı yönü değiştirmenize de imkan sağlamaktadır. Ayrıca güvenlik kameranızda hareket algıladığı zaman sizlere bildirim yada e-posta gönderebiliyor. Eğer sizde güvenlik kamera programına ihtiyaç duyuyorsanız AtHome Camera'yı kullanabilirsiniz. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
KATEGORİ
Çeşitli
DİLLER
İngilizce / İspanyolca
İŞLETİM SİSTEMİ
Windows Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8
İNDİRİLME
1,472
HEMEN İNDİR (4.94 MB )
BEĞENDİNİZ Mİ?
Toplam Oy Sayısı: 0
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
TARTIŞMALAR
Henüz yorum eklenmemiş ilk ekleyen olmak istemez misin?