Takip edin :
  • Facebook
  • Twitter
  • Google
  • RSS


reklam

Avidemux
Ücretsiz Video Kesme Birleştirme ve Kırpma Programı

Editör: Eklenme Tarihi: 6 yıl önce

Avidemux programının asıl amacı video kesme olsa da aynı zamanda program ile video filtreleme ve video dönüştürme gibi işlemleri de kolaylıkla yapabilirsiniz.

Bilgisayarımızda bulunan videolarımı zaman zaman cep telefonlarımıza aktarmak ve izlemek isteyebiliyoruz. Videoların uzun olması boyutun da yükselmesine olanak sağlarken bu videolarımızın gereksiz yerleri keserek hem dosya boyutunu düşürebilir hemde videomuzdaki gereksiz yerleri kesebiliriz. Ayrıca videolarımızda bulunan özellikle istediğiniz bölümleri de kesme işlemi ile videodan çıkarabilirsiniz.

Avidemux sayesinde videolarımızı kısaltarak veya belirlediğimiz bir bölümü çıkararak, videomuzun boyutunu da düşürebiliriz. Ayrıca program videomuzda yaptığımız değişiklikler sonrasında farklı formatlarda kaydetme imkanı da sunuyor. AVI, DVD uyumu MPEG, MP4, ASF ve daha farklı bir çok video formatıyla beraber ses dosyası olarak da MP3, WAV ve OGG gibi bir çok ses dosyası formatını da desteklemektedir.

Avidemux ile video kesme özelliği haricinde aynı zamanda video ve ses dosyalarımızın kalite ayarlarında da değişiklikler yapmamıza imkan sağlıyor.

Programın Başlıca Özellikleri:
Video Kesme
Video Filtreleme
Video Format Dönüştürme
Videoları yanlardan ve üstlerden kırpma
Kontrast Ayarlama

Eğer sizde bir video düzenleme programına ihtiyaç duyuyorsanız Avidemux yazılımı kesinlikle işinize yaracaktır.ç

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
SON SÜRÜM
2.6.8
BOYUT
17.02 MB
DİLLER
İngilizce
İNDİRİLME
2,304
GELİŞTİRİCİ
Mean
İŞLETİM SİSTEMİ
Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8
Ekran Görüntüleri
TARTIŞMALAR

Başka Yorum Yazabilmek İçin 60 Saniye Bekleyin.