BallisticNG indir
BallisticNG

BallisticNG indir

Son Güncelleme: 7 yıl önce

Ücretsiz Yarış Oyunu

BallisticNG oyununda sizleri kıyasıya bir yarış deneyimi bekliyor. 14 farklı yarış pistinin yer aldığı oyunda 5 farklı oyun modu bulunmaktadır. 13 farklı yarış takımından beğendiğinizi seçebilirsiniz. Serbest bir şekilde aracınızı kullanmanıza olanak tanıyan BallisticNG oyunu mod araçlarıyla birlikte gelmektedir. 

Oyun içerisinde turnuvalara katılabilir dilerseniz serbest bir şekilde aracınızı da kullanabiliyorsunuz. Farklı oyun modları bulundurmasıyla yarışçıların hoşuna gidecek bir oyun olduğunu düşünüyorum. Retro tarzda bir görünüm sunan oyun grafikleri açısından da eski tarzda oyunseverlerin hoşuna gidecektir. 

Yer çekimine karşı geldiğimiz oyunda istediğiniz takımdan birini seçtikten sonra kendi kariyerinize başlıyorsunuz. Ardından rakiplerinizi geride bırakmak adına fizik kurallarına ve yer çekimine meydan okumaya çalışıyoruz. Havada süzülürken en hızlı şekilde yol almaya çalıştığımız oyunda hoverboard tarzı araçlar gelişmiş bir şekilde karşımıza çıkıyor. Eğer sizde yarış oyunlarını seviyorsanız BallisticNG'ı mutlaka Windows bilgisayarlarınızda denemelisiniz. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
KATEGORİ
Çeşitli
DİLLER
İngilizce
İŞLETİM SİSTEMİ
Windows Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8 / Windows 10
İNDİRİLME
2,317
BEĞENDİNİZ Mİ?
Toplam Oy Sayısı: 0
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
TARTIŞMALAR
Henüz yorum eklenmemiş ilk ekleyen olmak istemez misin?